Zalim İstanbul Yeni Sezonda Neler Olacak

Televizyon kanallarının özellikle kış sezonundaki vazgeçilmez dizileri arasına giren Zalim İstanbul dizisi, konusu ve olay örgüsü açısından oldukça tutulan bir dizi haline gelmiş durumdadır. Günden güne hayran kitlesini de arttıran bu dizinin özellikle yeni sezonunda olacakları çok merak edilen bir konudur. Dizinin zaten ilk sezonu 1 Nisan 2019’du ve kısa süre içerisinde yani 2 ay sonra 27 Mayıs 2019 itibariyle de sezon finaline geçiş yaptı. Dizinin yeni sezonu ise 9 Eylül 2019 tarihinde seyirci ile buluşacak olup izleyenleri tarafından da Zalim İstanbul yeni sezonda neler olacak acaba sorusunun cevabı haliyle merak ediliyor. Aslında ana karakterlerin sosyal medya hesaplarından ve tahminlerden alınan öngörülere göre yine oldukça heyecanlı bir uzun soluklu sezonun baş göstereceğinden söz edebilmek mümkün oluyor.

Zalim İstanbul Dizisinin Konusu Nedir

Zalim İstanbul dizisine ilk kez başlayacak olan kimseler tarafından, Zalim İstanbul dizisinin konusu nedir acaba diye araştırma yapanlar olabiliyor. Zalim İstanbul dizisinde varlıklı bir iş adamı olarak canlandırılan Agah Karaçay bir yalıda yaşamaktadır ve tekerlekli sandalyede yaşamanı sürdüren bir de Nedim adında yeğeni bulunmaktadır. İşte Agah Bey yeğeni için kısmet aramaktadır. Olay örgüsü bu döngü çerçevesinde ilerlemektedir. Bunun için de Artvin’e yolculuk yapılır. Her ne kadar Artvin’de bazı bölümleri çekilse de daha sonrasında set İstanbul’a geri taşınacaktır.

Zalim İstanbul 11. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 11. Bölüm Frağmanı

Zalim İstanbul Dizisi Hangi Kanalda

Tabi ki sunulan kanal konusu da çok önemlidir. Bazı dizilerde zaman zaman kanal değişiklikleri ile karşılaşıldığı için acaba bu dizide de var mı ya da Zalim İstanbul dizisi hangi kanalda diye araştırma yapan kişiler de olabiliyor. Dizide hiçbir değişimin bulunmadığından söz edebilmek mümkündür. Zalim İstanbul dizisi yine ilk sezonunda olduğu gibi 9 Eylül 2019 tarihi itibari ile yeni sezonunda da Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacaktır. 1 sezon boyunca Zalim İstanbul dizisinin fanları Kanal D ekranlarından sorunsuz bir şekilde diziyi takip edebilecektir.

Zalim İstanbul Dizisi Ana Karakterleri

Zalim İstanbul Dizisi ana karakterleri de özellikle ilk kez diziye başlayacak kişiler için ufak bir şekilde tanıtılabilir. Sırma Yanık’ın yazmış olduğu Zalim İstanbul dizisinin başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Mehmet Ozan Dolunay, Sera Kutlubey, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin ve İdris Nedim Taşkan paylaşmaktadır. Dram dizisi kapsamında bir araya gelen bu usta isimler tarafından güzel bir sahne örgüsünü dizide görebilmek mümkündür.

Tavsiye edilen içerikler

9 Yorum

  1. cenk ve cemre süper yakışıyor. onların birbirlerine kızmadan duygusal güzel sahnelerini bol bol dizide izlemek istiyoruz .cenk cemreyi sevdiğini ya söylemeli ,yada damla cemreye abim sana çok aşık demeli.

  2. yazar diziyi muhteşem yazmış ama nedim iyileştikten sonra senaryoyu mahvetti nedime yapılanlar herkezin yanına kar kaldı yüreğimiz soğumadı !

  3. Çok güzel bir dizi inşallah hiç final yapmaz reytingleri diğer dizilere göre düşük olsa da bence çok güzel.

  4. Canım zalimim
    Çok guzel bir dizi insallah final yapmaz bol reytingler dizi final yapmadan once boyle sitelerdeki iyi yorumlara bakilmali bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir