Z Nation Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Sevilen zombi dizisi Z Nation Türkiye’de hangi kanalda yayınlanıyor ? Nasıl Türkçe olarak izlersiniz bu soruları merak ediyorsanız sorularınızı yanıtlayalım. Z Nation Amerikan kanalı SYFY tarafından her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Önceki sezonları Türkiye’de Netflix üzerinden yayınlanmakta olan dizinin Türkiye’de bir yayıncı kanalı yok. Hiçbir kablolu TV ve dijital platformlarda diziyi takip etme şansınız maalesef yok.

İlk 3 sezonu Türkçe olarak izlemek isterseniz Netflix aboneliği satın almalısınız. Netflix’te dizinin ilk üç sezonu İngilizce, Türkçe seslendirme ve Türkçe altyazılı olarak izleme seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Z Nation Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Z Nation sezonda bölümleri Cuma günleri akşam saat 20:00’da Amerikan kanalı SYFY’de yayınlanmaktadır. Bölüm SYFY Almanca kanalında da yayın tarihinden hemen sonra yani Cumartesinin ilk saatleri 01:35’te yayınlanıyor. Bu kanalı uydudan izleyebilirsiniz. Astra 1 uydusunda Frekans 12304 Polarizasyon H Sembol 27500 Fec9/10 ayarlarını yaparak SYFY DE kanalını uydu alıcınıza ekleyip, diziyi en azından takip edebilirsiniz.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir