Yeni Netflix Dizisi Cowboy Bebop Konusu Nedir

Gelişen teknoloji ile birlikte özellikle dizi sever kişilerin tercih edeceği nokta sadece televizyon olmaktan çıkmış durumdadır. Bunun haricinde de seçenekler artık gelişen teknoloji ile birlikte bulunmakta olup işte bunlardan bir tanesi de internettir. İnternet ortamında orijinal olarak sansürsüz yayınlanan diziler bazı kimselerin daha çok hoşuna gitmektedir. Bu mevkide de isminden söz ettiren en önemli internet televizyon şirketlerinden bir tanesi de Netflix’tir. Bir zamanların oldukça gözde anime türündeki dizi olarak bilinen Cowboy Bebop Netflix ile sevenleriyle yeniden buluşmaktadır. Peki Yeni Netflix dizisi Cowboy Bebop konusu nedir? Konu açısından aslında ödül avcılarından oluşan bir çeteden söz edebilmek mümkündür. 1998 yapımı bu dizide en azılı suçluları yakalayarak ödül kazanmak isteyen bir çetenin hikayesi anlatılmaktadır. Artık bu dizi yeni düzeni ile Netflix üzerinden sevenleri ile tekrar buluşacaktır.

Cowboy Bebop Dizisinin Türü Nedir

Özellikle ilk kez böyle bir dizi ile karşılaşan ve diziye başlamak isteyen kimseler tarafından da başta tür konusu merak ediliyor. Peki Cowboy Bebop dizisinin türü nedir? Bu dizinin türü Netflix sayfasında çeşitli şekilde sıralanmaktadır. Suç temalı diziler, Amerikan dizileri, aksiyon ve macera dizileri, bilim kurgu ve fantastik diziler statüsünde yer alan bir dizidir.

Cowboy Bebop Oyuncu Kadrosu Kimlerdir

Kadro da tabi ki çok önemli bir yer haline geliyor. İlk zamanlarda Shinichiro Watanabe’nin yönetmenliğini, senaryosunu ise Christopher Yost’un yazdığı bu dizinin Netflix’te kişileri farklıdır. Cowboy Bebop oyuncu kadrosu kimlerdir diye bakıldığında bu oyuncu kadrosunda John Cho, Alex Hassell, Mustafa Shakir, Daniella Pineda gibi isimler bulunuyor. Başrol oyuncuları arasında da bu kadroda John Cho, Mustafa Shakir, Daniella Pineda isimleri yer almaktadır. Aynı ilk zamanlarındaki gibi yine heyecan dolu bir aksiyon için Cowboy Bebop artık Netflix’ten izlenebilir.

Cowboy Bebop Orijinal Serisi Kaç Sezon

Bu dizinin eski zamanlardaki yani orijinal serisindeki durumunu da merak edenler ve tekrar izlemek isteyenler haliyle olabiliyor. Cowboy Bebop orijinal serisi kaç sezon acaba diye merak eden kişiler için bu sezonun aslında orijinal serisinin 26 bölüm olduğundan söz edilebilir. İşte bu 26 bölümlük ve tek sezonluk seri Netflix aracılığı ile live action olarak yeni bir şekilde sevenlerinin karşısına çıkacak. 1998 yıllarında olduğu gibi Netflix’in de katkılarıyla yine sevenlerini güçlü bir serüvene sürükleyeceği de özellikle oyuncu kadrosundan çok rahat bir şekilde anlaşılabiliyor.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir