Yeni dizi Aşk Ağlatır Eylül’de başlıyor

Show Tv’nin yeni dizisi olan Aşk Ağlatır dizisi bomba gibi iddialı bir şekilde geliyor. Eylül ayında yayına girecek olan dizinin tanıtımı izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Güncel sevilen dizilere rakip olabilecek mi ? MF Yapım, Faruh Bayhan’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturmaktadır. Senaryosu Yelde Eroğlu tarafından Japon televizyon dizisi olan 18 Ocak 2016 yılında yayına giren 10 bölümlük Love That Makes You Cry dizinden uyarladığı Aşk Ağlatır dizisinin baş rollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Aşk Ağlatır dizisinin ilk tanıtımı izleyicilerle buluştur, Etkileyici senaryosu ve güçlü kadrosuyla göz dolduran dizi Eylül ayında Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Aşk Ağlatır dizisinin konusu nedir ?

Yeni dizinin konusu şu şekildedir; Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başlarına ayakta kalma öykülerini ve onların arasındaki aşkların çatışmalı hikayesini konu alan dizide Deniz Can Aktaş umut dolu “Yusuf” karekterini canlandırmaktadır. Bütün zorluklara ve çevresindeki baskılara rağmen Hafsanur Sancaktutan ise “Ada” karekterine can vermiştir. İkilinin aşklarını yaşamak için bir çok olumsuzluklara karşı aşklarını yaşatmak için verdikleri mücadeleyi anlatmaktadır.

Aşk Ağlatır Tanıtım Fragmanı

Aşk Ağlatır dizisinin Oyuncu Kadrosu

Deniz Can Aktaş (Yusuf)
Hafsanur Sancaktutan (Ada)
Pelin Öztekin (Nagehan)Laçin Ceylan (Sumru)
Laçin Ceylan (Sumru)
Durul Bazan (İsmail)
Yağızcan Konyalı (Rüzgâr)
Eda Şölenci
Oktay Çubuk (Fırat)
Sezin Bozacı
Mutlunur Lafçı
Hasan Küçükçetin (Mustafa Yalçın)
Deniz Altan
Gülçin Güvenç