Yeh Meri Family 2018 IMDB 9,5

Son dönemde yayınlanan Hint dizileri özellikle Türkiye gibi ülkelerde yoğun ilgi görüyor. Yeh Meri Family adlı 2018 yapımı Hindistan dizisi de bunlardan birisi. Özel bir konuya sahip olan ve çok farklı detaylara dikkat çeken dizi aynı zamanda Hindistan kültürünü de çok başarılı şekilde yansıtmayı biliyor. Yeh Meri Family adlı dizini 2018’de yayınlanmaya başlarken ilk sezonunu geride bıraktı. Şuan için sekiz bölüm yayınlanan dizinin ikinci sezon çekimlerine de devam ediliyor.

Türk izleyicilerin de takip etmeye başladıkları dizide ayrıca Vishesh Bansal, Mona Singh ve Akarsh Khurana gibi ünlü yıldızlar yer alıyor. Klasik Hint dizilerinde olduğu gibi aşk temasını işlemeyen Yeh Meri Family, çekim teknikleri ve üstün kurgusuyla da dikkatleri çekmeyi biliyor.

Yeh Meri Family adlı dizide konu 1998 yazında geçiyor. Dizide 12 yaşında basan bir çocuğun ailesinde gözlemlediği olaylar çarpıcı biçimde seyirci ile buluşturuluyor. Komedi, dram ve aile türünde çekilen dizinin sosyolojik olaylara değinmesi de Hindistan’ı daha iyi şekilde anlamamıza neden oluyor.

12 yaşında olan Harshu’nun hayatını konu edinen dizide ayrıca Harshu’nun okulu, ailesi ve yakın çevresi de irdeleniyor. Özellikle aşk temalı filmlerden ziyade Hindistan ile alakalı farklı şeyleri görmek isteyenleri çeken dizi, sağlam oyuncu kadrosu ve temasıyla öne çıkmayı başarıyor.

Bu güne kadar sekiz bölümü yayınlanmış olan dizinin her bir bölümü ortalama 30 dakika. Kısa sürmesi ve sürükleyici olay hikayesi ile izleyenleri kendisine aşık eden Yeh Meri Family, farklı şeyler arayanlara da hitap ediyor. Siz de Yeh Meri Family Türkçe izle seçeneğini kullanarak bu başarılı diziyi seyredebilirsiniz. Tüm izleyicilere keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

IMDB 9,5