Yasak Elma Dizisinin Parlayan Yıldızının Şok Eden Görüntüleri! Sevenleri “Yazıklar Olsun” Dedi! Mastürbasyon Görüntüleri Sosyal Medyayı Çalkaladı!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerden birisi olan Yasak Elma dizisi yayın hayatına geçtiğimiz günlerde ara vermişti. Dizinin en sevilen oyuncularından olan o isim sezon finali öncesi diziden ayrılarak Yasak Elma dizisinin takipçilerine ve yapımcılarına büyük tepkiler göstermişti. O ismin yeni bir diziyle anlaşması ve dizideki mastürbasyon sahnesi ise diziye tepki gösteren kitlenin daha sonrasında oyuncuya da tepki göstermesine neden oldu. Çok sayıda kişi, savunduğu için pişman olduğunu ifade etti.

O İsimden Beklenmeyen Hamle!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi haline gelen Yasak Elma dizisi yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda ara vermişti. Snob Magazin tarafından paylaşılan bir habere göre; Yasak Elma dizisinden geçtiğimiz sezon ayrılan ve ayrılışıyla birlikte çok büyük ses uyandıran ünlü oyuncunun yeni rol aldığı filmdeki sahnesi herkesi şaşkına çevirdi. Sosyal medyada bomba etkisi yaratan o sahne ve oyuncu, çok sayıda kişiden tepki görüyor.

Snob Magazin’in özel haberine göre; birkaç hafta önce Yasak Elma dizisiyle yollarını ayıran Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, dünya prömiyerini 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde gerçekleştiren Bir Annenin Sonatı kısa filminde rol aldı. Fehmi Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu ve Nesrin Cavadzade ile Hatice Aslan’ın başrol oyuncusu olduğu filme Cavadzade’nin mastürbasyon yaptığı sahne resmen damga vurdu. Bugün ortaya çıkan görüntüler ise milyonlarca insanı şoka soktu. Zamanında Yasak Elma ekibine kızan kitle, şimdi de Cavadzade’ye kızmaya başladı! İşte o sahneler…

Nesrin Cavadzade Gündemi Sarstı!

38 yaşındaki Nesrin Cavadzade’nin bu oyunculuğu sosyal medyada büyük gündem konusu haline gelirken, söz konusu kısa filmde; anne ve kızın hikayesi işleniyor. Filmin esinlenme kaynağı ise Güz Sonatı! Anne – çocuk arasında yaşanan problemli ilişkinin her zaman ilgisini çektiğini ileten yönetmen Öztürk, kendi filminde bu konuya değindiğini; Güz Sonatı’ndaki Eva karakterinin annesinden öç alması hayaliyle çıktığı yolda, anne – çocuk ilişkisinin tuhaflığını atmosferin tuhaflığıyla vermeye çalışan bir iş yapma arzusuyla filmi çekmeye karar verdiğini anlattı.