Yasak Elma Dizisinin Çekimleri Sona Erdi! Dizinin Başrolünden Bomba Gibi Açıklama Geldi! Gündem Bu Açıklama ile Adeta Sallandı! Neler Oluyor?

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yayın hayatına girişiyle bir döneme büyük bir damga vuran Yasak Elma dizisi kısa bir süre sonra sezon finali yapacak. Her hafta yayınlanan yeni bölümüyle dikkatleri üzerinde toplamayı başaran fenomen dizi birkaç bölüm içinde 4. sezonunu bitirecek. Yeni sezon için çalışmalara Eylül ayında başlanacağı bilinen Yasak Elma dizisinin son bölümü ise pazartesi günü yayınlanacağı biliniyor.

Yasak Elma Dizisinde Ayrılık Yaşanacak Mı?

Fox TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Yasak Elma dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan fenomen dizi ana konusunun yanı sıra başrol oyuncularıyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı görülüyor. Dizinin muhteşem kadrosundan geçtiğimiz bölümlerde Nesrin Cavadzade dizinden ölerek ayrılmıştı. Bu konu hakkında başarılı ve güzel oyuncudan henüz bir açıklama gelmezken milyonlarca hayranı hayal kırıklığına uğramıştı.

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma kadrosunda yaptığı değişiklerle birlikte 4. Sezonun sonuna doğru yaklaşıyor. Ekranların sevilen dizisinde 85. bölümde ise Talat Bulut acı bir şekilde can vererek diziye veda etmişti. İzleyicilerin beklemediği bu veda milyonları şok içerisine sürüklemişti ve sosyal medyayı adeta sarsmıştı. Dizide sürekli olarak yeni bir gelişme yaşanırken bir anda diziden Nesrin Cavadzade’nin ayrılması tüm dengeleri alt üst etmeyi başarmıştı. Yaşanan bu veda üzerine Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’dan çarpıcı bir açıklama gecikmedi.

Yasak Elma Dizisi Sezon Finaline Gidiyor!

Yasak Elma dizisinin sezon finaline giderek yaklaşması üzerine dizide ayrılıklar giderek artmaya başladı. Dizinin akıbeti hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunana Şevval Sam o dedikleriyle milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başardı. Dizi sevenlerin dikkatini toplamayı başaran Şevval Sam’ın açıklaması üzerine “Şevval Sam diziden ayrılacak mı?” soruları yorumlarda sık sık görüldü. Peki, Şevval Sam nasıl bir açıklamada bulundu?

Şevval Sam Diziye Veda Mı Edecek?

Yaptığı açıklamalar sonrasında sosyal medyayı derinden sarsan Şevval Sam, “Şu anda öyle görünüyor ama ben bile değişebilirim yani. Burada iş esastır. İş temeldir. Yasak Elma’da diye bir konsept yaratıldı, bunun için yapımcılar, senaristler herkes elinden geleni yapıyor, biz de o işe hizmet ediyoruz. Bir noktada benim görevim biterse, ben de bir şekilde rotamı değiştireceğim. Onlar başka biriyle devam eder. Bunlar da konuşuluyordu. Zaman içinde bunların hepsi alternatif olarak konuşuldu. Burada bir sıkıntı yok yani” ifadelerini kullandı. Yasak Elma dizisinin yeni bölümü ise pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizi sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Dizi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!