Yasak Elma Dizisine Veda Edecek İsim Ortaya Çıktı! Dizinin Sevilen Oyuncusu Başka Bir Diziyle El Sıkıştı! İzleyiciler Deliye Döndü!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma yayın hayatına sezon finali yaparak ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden fenomen dizinin yeni sezonunda diziye veda edecek olan isim ortaya çıktı. Dizinin sıkı takipçilerini hayal kırıklığına uğratan bu detay ise sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Her yayınlanan yeni bölümüyle reyting tablolarını alt üst eden dizinin sezon finali seyircilerini bir hayli üzmüştü.

Yasak Elma Dizisinde Ayrılık Rüzgarı Esiyor!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma dizisi yayın hayatına geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ara vermişti. Dizide Nesrin Cavadzade tarafından hayat verilen Şahika karakteri, “Eviniz çok güzelmiş, umarım yanmaz” ifadeleriyle sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturmuş ve Şahika karakterinin tekrardan diziye döneceği iddiaları ortaya atılmıştı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda Şahika karakterinin yer alıp almayacağı ise henüz kesin değil. Fakat bir ismin diziden ayrılacağı açıklandı. Peki o isim kim?

Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan dizilerin başında yer alan Yasak Elma dizisi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde, Eda Ece, Şevval Sam, Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay gibi daha birçok birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı biliniyor. Yasak Elma dizisi yeni sezonu için Eylül ayının son haftası çalışmalara başlayacak ve Ekim ayında izleyicileriyle ekranlarda buluşacak. Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma ise 3 hafta önce sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin son sahnesi ise akıllarda soru işaretine sebep olmuştu. Evde yaşanan patlamada Hasan Ali, Ender ve Yıldız yer alıyordu.

Ender Diziye Veda Mı Edecek?

Sezon finalinde evde yaşanan büyük patlama sonucunda sosyal medya adeta savaş alanına dönmüştü. Diziden birinin ayrılacağı hakkında dedikodular dönerken Şevval Sam hakkında iddialar ortaya atıldı. Şevval Sam ise son yaptığı açıklamalarında “Bende gidebilirim. Ne olacağını bilemiyorum” ifadelerini kullanarak hakkında söylenilen iddiaları güçlendirmişti. Ekranların sevilen yüzü diziye veda edeceği iddiaları ise sevenlerini adeta hayal kırıklığına uğratmıştı. Fakat çıkan iddialara göre diziden ayrılacak isim Ender yerine o isim olacağı meydana çıktı. Peki diziden ayrılan o isim…

Diziden Ayrılan O İsim!

Birsen Altuntaş’ın resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma göre diziden ayrılacak isim Zehra karakterine hayat veren Şafak Pekdemir olabileceği üzerinde durdu. Aldığı duyumların o yönde olduğunu açıklayan Altuntaş dikkatleri üzerine çekti. Ortaya atılan bir diğer iddia ise Medyapım’ın Şafak Pekdemir’in Yasak Elma dizisinden ayrılmasıyla Sadakatsiz dizisine çekebileceği yönünde oldu. Yasak Elma dizisinin ilk bölümünden beri yer alan Zehra’nın ayrılacak olma ihtimali bile sevenlerini derinden üzdü. Sizce Zehra karakteri diziye veda edecek mi?