Yasak Elma Dizisinde Şevval Sam Tüm Dengeleri Bozdu! Fox TV Ekranlarında Tarihi Olay, Ezberleri Bozdu! Neler Oluyor?

FOX TV Ekranlarının en beğenilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisi son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Reyting rekorlarını kıran başarılı dizinin son bölümünde bir sahnede ise Şevval Sam resmen yıktı geçti. Hayat verdiği Ender karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Şevval Sam, algıları ve ezberleri de bozdu. FOX TV’nin ilk kez böyle bir olaya şahitlik etmesi ise izleyenleri şok içerisinde bıraktı. Peki, neler oldu?

Yasak Elma Dizisinde Neler Oluyor?

Fox TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların sevilen dizisi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Birbirinden başarılı isimler olan Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerinde bulunduğu dizi her bölümünde izleyicisine farklı bir enerji veriyor. Entrikanın ve kaosun bir an olsun bitmeden devam ettiği dizinin 110. Bölümü ise sezon finali olarak seyircilerin karşısına çıktı. Yeni sezonu Eylül ayında ekranlara gelecek olan başarılı yapımda nelerin olacağı ise merakla bekleniyor.

Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade ise dizinin sezon finalini göremeden diziden ayrılmış ve sevenlerinde büyük bir şok bırakmıştı. Ani gelişen bu ayrılığın ardından ise birçok haber sitesi ve sosyal medya hesapları, Nesrin Cavadzade’nin yönetmen ve Eda Ece ile tartıştığını iddia etmişti. Nesrin Cavadzade ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı. Peki, Ender nasıl algıları bozdu?

Kaya’dan Büyük Sürpriz!

Fox TV ekranlarında yer alan Yasak Elma dizisinin geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümünde birbirinden şaşırtıcı anlar sahne aldı. Başarılı oyuncu Şevval Sam’ın hayat verdiği Ender karakteri dizinin ilk bölümünden beri yer alan isimlerden birisi. Sevilen bir karaktere sahip olan Ender her ne kadar kötülük yapsa bile sempatik bir kötü olduğu için gönüllerde de taht kuruyor. Yayınlanan son bölümde ise Kaya’nın kendisine sürpriz yapacağını duyan Ender, harekete geçti.

Ender’den Şoke Eden Hamle!

Kaya’nın evinden eşyalarını alarak ona büyük bir şok yaşatan Ender, üst kattaki bir odayı ise mumlarla süsledi. Kaya ise Ender’in kendisini terk ettiğini düşünürken birden karşısında sevdiği kadını gördü. Ender ise “Bana bir sürpriz yapacakmışsın duyduğuma göre bende işler değişsin istedim” sözlerini dile getirdi. Daha sonra ise Ender Kaya’ya “Benimde evlenir misin?” sorusunu yönelterek tüm ezberleri bozdu. Kaya ise karşılaştığı büyük şokla birlikte “Bunu benim sana demem gerekmiyor muydu?” diye sordu. Ender ise “Artık ben sormalıyım bu soruyu” dedikten sonra romantik bir yakınlaşma gerçekleşti. Sizler Kaya ve Ender’i beğeniyor musunuz?