Witch’s Love – Kore Dizisi IMDB 7,0

Güney Kore’de toplam 12 bölüm olarak yayınlanan mini dizi Witch’s Love, izleyenler tarafından beğenilen ve sevilen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Romantik komedi türünde çekilen dizinin fantastik yönü de özellikle irrasyonel olayların en iyi şekilde işlenmesine yardımcı olmuştur. Sürükleyici olay örgüsü ve başarılı oyuncuları ile adından söz ettiren dizini başrollerini Yoon So-Hee ve Hyun Woo paylaşmaktadır. Ayrıca yıldız oyuncu Hong Bin de dizide web tasarımcı olan Hwang Jae-Wook karakterine hayat vermektedir.

Toplamda 12 bölüm çekilen bu mini dizi Güney Kore’de 2018 yılında yayınlanmış ve birçok izleyiciden olumlu dönüşler almıştır. Korece dilinde çekilen dizinin MBN kanalında yayına girmesi de önemli bir noktadır. Witch’s Love adlı dizinin konusu, yemek teslimatçısı olan ve gizli özellikleri ile dikkat çeken Kang Cho-Hong’un birçok kişinin hayatına burnunu sokmasını ele almaktadır.

Kısacası bu karakterin yaptığı muziplikler dizide çok başarılı şekilde işlenmektedir. Ayrıca üç ana karakter arasında geçen çarpıcı olaylar ve aşk hikayesi de diziyi çok daha kaliteli ve izlenebilir hale getirmektedir.

Özellikle Güney Kore dizisi sevenler için kısa soluklu bir heyecan olarak adlandırabileceğimiz Witch’s Love izle işlemi yapacak seyircileri üzmeyecek bir yapımdır. Kısacası romantik, komedi ve fantastik türlerinde yayına giren ve Güney Kore’de binlerce seyirciye hitap eden bu diziyi değerlendirebilir, seyredebilirsiniz. Bir gece dizisi olarak yayınlanan ve muhteşem bir final ile izleyicilerini ödüllendiren Witch’s Love sizleri de mutlu edecek ve keyifli dakikalar yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Sadece romantik ve komedi unsurlarına değil, ayrıca fantastik öğelere de yer veren dizinin Türkiye’deki seyircileri de memnun ettiğini söyleyebiliriz. Tüm herkese iyi seyirler diliyor ve keyifli dakikalar yaşamalarını temenni ediyoruz.

IMDB 7,0

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir