What’s Wrong with Secretary Kim – 2018 – Kore Dizisi

What’s Wrong with Secretary Kim? Adıyla da bilinen ve 2018 senesinde ilk bölümü yayınlanan Güney Kore dizisi, yayınlandığı andan itibaren özellikle Güney Kore ’de ve ülkemizde dikkat çekmiştir. 2018 yılının Haziran ayında ilk bölümü yayınlanan dizinin toplam bölüm sayısı ile 16 olarak belirlenmiştir. 16 bölüm sonra final yapan bu romantik komedi dizisinin oyuncuları ise Park Seo-Joon ve Park Min-Young ‘dır.

Mini dizi olarak çekilen Why Secretary Kim? Güney Kore’nin tvN kanalında hafta içi Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanmıştır. Romantik komedi türünde dizi arayanlar için öneki bir yapım olan Why Secretary Kim, kaliteli oyuncu kadrosu ve başarılı yapım ekibi ile dikkat çekenler arasına girmiştir. Özellikle ülkemizde de takip edilen dizinin konusu muhteşem bir aşk hikayesidir.

Dizi, bir aile şirketinde yönetici olarak çalışan Park Seo-Joon ve onun sekreteri olan Park Min-Young arasında geçen aşkı konu etmektedir. Kendini beğenen ve insanlara tepeden bakan bu adamın sekreteri ile yaşadığı aşk hem onu dizginlemekte hem de farklı yollara sürüklemektedir.

Kendisi için romantik – komedi türü dizi arayanların vazgeçemedikleri ve tekrar tekrar seyrettikleri biz dizi haline gelen Why Secretary Kim? İzle yaparak siz de 16 bölümü soluksuz seyredebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Özellikle patron çalışan aşkını en iyi şekilde yansıtmayı başaran ve Güney Kore’nin toplumsal ilişkilerini de gözler önüne seren yapımın ülkemizde çok ciddi bir hayran kitlesi yakaladığını da söylemek gerekmektedir.

Siz de bu diziyi favorileriniz arasına ekleyebilir, 16 bölümlük bu mini dizinin keyfini çıkarabilirsiniz. Güney Kore dizileri sevenler için harika bir yapım olarak adlandırılabilen Why Secretary Kim? İzleyenlere keyifli seyirler diliyoruz.

IMDB 8,2 Kore Dizisi

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir