TRT 1’in Yepyeni Müjdesi! Dizilerle İlgili Açıklama Yaptı! İşte Seyirciyi Bekleyen Büyük Sürprizler

TRT1 kanalı dizilerin yeni bölümleri yayınlamadı. Bu hafta alınan bu kararla izleyici iyice meraklandı. Yeni bölümlerde neler olacağını merak eden izleyici yeni bölümleri heyecanla beklerken kanaldan bir müjde geldi.

TRT1 milyonlarca kişinin beklediği yeni bölüm fragmanlarını yayınladı.

Diziler Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizilerde yeni yaşanacak olan olaylar çok merak ediliyor.  17-23 Mayıs’ta yayınlanacak olan dizilerin yeni bölüm fragmanları büyük bir merakla izlendi.

Pazartesi gecesi yayınlanan, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 32. bölümü Pazartesi günü yayınlanacak.

Masumlar Apartmanı salı akşamı yayınlanacak. 34. bölümü ile ekranlarda olacak olan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

TRT1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek, 19 Mayıs Çarşamba akşamı 66. bölümünde final yapacak. Son kez ekranlara gelecek olan dizi final yapıyor. Başrollerinde Kutsi, Mehmet Çevik ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı dizi sevilerek izlenmişti.

Perşembe günlerinin sevilen dizileri Bir Zamanlar Kıbrıs’ta bu hafta ekranlarda değildi. Dizi canlı sahneleri ile ilgiyle takip ediliyor. Dizi 7. Bölümü ile 20 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

5 sezondur ekranlarda olan ve sevilen dizi Payitaht Abdülhamid dizisi 151. Bölümü ile 21 Mayıs Cuma gecesi seyircisi ile buluşacak.

Cumartesi günlerinin beğenilen ve izlenen dizisi Gönül Dağı’nın da 22 Mayıs Cumartesi akşamı seyirci ile buluşması bekleniyor.

Teşkilat dizisi ise 23 Mayıs Pazar günü hayranları ile buluşurken dizinin yeni bölümleri oldukça merak ediliyor.

Seyirci Büyük Merakla Dizileri Bekliyor 

TRT1 hayranları dizilerin yayınlanacağı günü bekliyor. Dizilerin yayın tarihleri ve fragmanların yayınlanması seyirciyi mutlu etti. Merakların yerini ise heyecanlı bekleyiş aldı. Hayranlar dizilerdeki yepyeni olayları fragmanlarda çözmeye çalışırken sosyal medyada paylaşımlar da yapılmaya devam etti.