The Walking Dead 9. Sezon 10 Bölüm (Omega) Ne Zaman Yayınlanacak ?

Omage isimli 10.bölüm sezon arasının 2. bölümü 17 Şubat 2019 tarihi itibari ile her zamanki gününde ve saatinde Amerika’nın AMC kanalında yayınlanacak. Amc tarafından paylaşılan ufak ayrıntıların yer aldığı bir de teaser var.

17 Şubat Pazar günü yayınlanacak yeni bölümü Türkçe altyazılı olarak FX kanalından pazartesi günü takip edebilirsiniz. 18 Şubat Pazartesi saat 21:30 ve 23:30’da Fx kanalından dizinin yeni bölümünü izleyebilirsiniz.

Fx kanalı hangi platformlarda çıkar bilgi almak istiyorsanız “The Walking Dead Hangi Kanalda Yayınlanıyor” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Tavsiye edilen içerikler

6 Yorum

  1. tek kelimeyle muhteşem bir dizi.. bir an bile gerilimin azalmadığı harika dizi.. sıkılmadan izlenir.

  2. Oldukça basarili buldugum yapitlardan kesinlikle,bir zombi dizisi ancak bu kadar iyi çekilebilirdi.Devamini bekliyorum.

  3. Diziyi izlemeye başlamayı düşünüyorsanız çok şanslısınız çünkü 5 sezon çoktan çekildi. Bir günde birkaç bölümü rahatlıkla izleyebilirsiniz, yok efendim 2 güne bitermiş yok efendim bu ne ya sezon bitti şimdi bekle bakalım bekleyebilirsenmiş, yok öyle bir şey 🙂 Gerek oyuncu kadrosu gerek set ekibiyle çok başarılı bir dizi. İzlerken yemek yemenizi tavsiye etmiyorum 🙂 İyi seyirler..

  4. Her bölümünde ayrı bir heyecan olan biz dizi. Bir bölümünü izlediğin zaman diğer bölümlerini de izleyesi geliyor insanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir