The Walking Dead 10. Sezon Detayları Belli Oluyor

Dünyanın en uzun soluklu zombi dizisi Yürüyen ölüler, 10. sezon duyurulmuştu geçen ay. Yakından dinleyin sözleriyle paylaşılan videoda 10. sezonun Ekim ayında bizlerle buluşacağı belirtilmişti.

10 sezonda hangi karakterler devam edecek kısa kısa haberlerden paylaşalım. Daryl ve Carol 3 yıllık yeni anlaşma imzaladı. Anlaşmaya göre bu karakterler bölüm başı 350,000 $ para alacak ve karakterler ölse bile Daryl para almaya devam edecek.

10. sezonda Samanta Morton (Maskeli Alpha) ve Beta karakterini canlandıran Ryan Hurst’un yeni sezonda kesinlikle olacağı bilinmekte.

Henüz 9 sezon bitmedi, fakat Daryl karakterine can veren Norman Reedus TWD hayranlarına kendi twitter hesabı üzerinden verdiği yanıtlarla bu sezon büyük ölümlerin gerçekleşeceğini duyurmakta. Yani birçok tanıdığımız karakterin yeni sezonda yeri olmayabilir.

Danai Gurira’nın yani Michonne karakterinin yeni sezonda olup olmayacağı henüz kesinleşmedi. AMC ile anlaşmaya çalışan oyuncunun yeni sezonda olmayabileceği düşünülüyor. Rick gelecek sezon yönetmen koltuğunda olabilir.

The Walking Dead 10. Sezonu 7 – 8 Ekim 2019 tarihinde başlayacağı tahmin ediliyor. Çekimlerinin başladığını yine bir çalışanın twitter hesabı üzerinde paylaştığı bir videoda yanlışlıkla duyurulmuştu.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir