The Walking Dead 10.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Sevilen hayatta kalma ve kıyamet sonrası dizilerinden TWD’ın yeni sezonu birçok eksik olmasına rağmen diziye yeni katılanlarla çekildi ve tanıtımları dönmeye başladı.

Dizinin 10. sezonu FX ekranlarından yayınlanacak. 10×01 bölümü ise Amerika’da 6 Ekim’de, Türkiye’de ise 7 Ekim’de FX Ekranlarında. Geçen sene ertesi gün altyazılı olarak yayınlanan bölümlerde FX dizi hayranlarına bir güzellik daha yaparak bu sezon ertesi günü yayınlarına Türkçe Dublaj seçeneğini de ekledi. Yani diziyi Amerika’daki yayından bir gün sonra izleyecekler artık ister altyazı ile isterse tr dublajlı olarak izleyebilirler.

FX kanalını nasıl izleyeceğinizi bilmiyorsanız tekrar hatırlatalım..

Fx kanalını izleyebilmek için D-Smart, Kablo TV, Tivibu yada TV+ üyeliğiniz olmalı. D-Smart üzerinden The Walking Dead izlemek istiyorsanız, 15 numaralı kanalı açmalısınız. Kablo TV’de FX 334 nolu kanalda, Tivibu’da 14 nolu kanalda ve TV+’da 3 nolu kanalda bulabilirsiniz. Bu kanalın frekans bilgileri ile uydunuza eklemek için 11012 V 30000 5/6 (SD) 12245 H 27500 5/6 (HD) bilgiyi kullanabilirsiniz.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir