The Undateables – 2012 – Kore Dizisi

The Undateables, Güney Kore’de yayınlanan 2018 yapımı bir mini dizidir. Toplam 32 bölümden olan dizinin türü romantik komedidir. Dizide birbirlerine zıt olan iki karakterin aşkı en komik ve duygusal şekilde anlatılmaktadır. Aşk konusunda kendine çok fazla güvenen bir adam ile zeki ancak aşka önem veren bir kadının arasında geçen olaylar dizinin temelini oluşturmaktadır.

Güney Kore’de milyonlarca izleyiciye ulaşan ve eleştirmenlerden de tam puan alan dizinin başrollerinde ünlü oyuncular Nam Goong-min ve Hwang Jung-Eum yer alırken, onlarca Seo Dong-Won ve Lee Moon-sık gibi oyuncular eşlik etmektedir.

2018 yılının Mayıs ayında başlayan ve 32 bölüm süren dizinin her bir bölümü yaklaşık olarak 30 dakika civarlarındadır. Orijinal adı “Handsome Guy and Jung-Eum” dizinin kaliteli oyuncu kadrosu ve başarılı teknik ekibi ile öne çıktığını söyleyebiliriz. Siz de The Undateables izle seçeneğini kullanarak diziyi takip edebilir, ünlü oyuncular ve sağlam bir ekip tarafından yaratılan diziyi keyifle seyredebilirsiniz.

Güney Kore’de özellikle hafta içi iki bölüm halinde yayınlanan dizinin hem ülkemizde hem de dünya çapında çok iyi bir hayran kitlesine sahip olduğunu da dile getirebiliriz. Özellikle romantik komedi ve dram türlerinde dizi arayanlar için ideal bir yapım olan The Undateables ’in dolu dolu 32 bölüm ile dizi tarihine adını yazdırdığını söylemek istiyoruz.

Bir solukta izlenebilen ve başrollerinin uyumu ile dikkat çeken dizinin romantik komedi dalında örnek bir yapıt olduğunu ve ünlü oyuncularla harika bir kadroya sahip olduğunu da tekrardan hatırlatmalıyız. Romantik komedi alanında dizi arayanlar için harika bir alternatif olan The Undateables ’ı seyretmenizi öneriyoruz. İyi seyirler ve keyifli dakikalar dileriz.

IMDB 7,0