The Heirs (Mirasçılar) 2013 Yapımı Kore Dizisi

Orjinal ismi Sangsogjadeul olan The Heirs dizisi 2013 yılında yayınlanan tek sezondan oluşur. Bir bölüm uzunluğu 70 dakika olan dizinin toplamda yayınlanan 20 bölümü mevcuttur. Başrollerinde Min-Ho Lee, Shin-Hye Park, Woo-Bin Kim gibi isimler yer alırken dizinin yönetmeni
Kang Shin-hyo’dur.

Zengin bir ailenin bireyleri ile fakir aile bireyleri arasında lisede başlayan arkadaşlık ve aşk hikayelerini anlatır. Mirasçılar yani büyük holding sahipleri imparatorluklarını devam ettirebilmek için seçkin liseden kendilerine faydalı bireyleri bulmak için bir takım yarışa girerler. Korece adı olan Sangsogjadeul Türkçe anlamı “Tacı takmak isteyen ağırlığına katlanır.” diziyi tam olarak açıklamaktadır aslında. Türkiye’de bu konuda yapılmış birçok dizi film bulunmaktadır.

Dizi Güney Kore ve Amerika’nın Kaliforniya Eyaletinde Hwa & Dam Pictures firması tarafından yapılmıştır. Yayınlandığı yıllarda Güney Kore’nin SBS isimli televizyon kanalında yayınlanmıştır. Orjinal dili Korece’dir. Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin Fragmanı

İlgili Bağlantılar: The Heırs IMDB 7,3

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir