The Great Seducer – Tempted 2018 Kore Dizisi

Ünlü bir Fransız romanından uyarlanan ve Güney Kore’de yayınlanan The Great Seducer, romantik komedi türünde çekilen bir mini dizidir. Toplam 32 bölümden oluşan dizinin başrol oyuncuları Woo Do- Hwan ve ünlü şarkıcı Joy ‘dur. Bir gençlik dizisi olarak da tanımlanan The Great Seducer ‘da tema, aşka inanmayan iki kişinin kendilerini çıkamayacak bir aşk girdabında bulmalarıdır.

Ünlü oyuncuların yer aldığı ve çok başarılı bir ekip tarafından çekilen dizi Güney Kore ‘nin MBC kanalında Pazartesi ve Salı günleri akşam saatlerinde yayınlanmıştır. Eleştirmenlerden olumlu puan alan ve gençlik dizisi sevenlerin favorilerinden birisi haline gelen The Great Seducer izle ile siz de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Dizinin konusu, aşkın varlığını belirli şartlarda kabul etmeyen iki kişinin birbirlerine istemeden bağlanmasını ele almaktadır. 20’li yaşlardaki bireylerin aşkını işleyen bu dizide hem oyuncuların başarılı performansı hem de teknik ekibin kusursuz çekimi The Great Seducer ‘ı ön plana çıkarmaktadır.

Güney Kore’nin son dönemlerde en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başaran bu yapımın ülkemizde de belirli bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Siz de diziyi takip edebilir, 32 bölüm süren bu eşsiz yapıma tanıklık edebilirsiniz.

Ortalama yarım saatlik bölümleri ile izleyici sıkmayan ve zevkli dakikalar yaşatan dizinin Güney Kore kültürünü en iyi şekilde yansıtması da önemli bir özelliktir.

Siz de Güney Kore dizileri izlemekten hoşlanıyor ve romantik komedi dalında yapımlar arıyorsanız The Great Seducer ‘ı tercih edebilirsiniz. Her bir bölümü birbirinden heyecanlı olan ve muhteşem bir aşk sarmalı ile izleyicileri içine çeken bu yapımın ülke çapında beklentileri karşıladığını da ifade etmeliyiz. Tüm herkese keyifli seyirler dileriz.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir