Teşkilat En Çok İzlenenler Arasına Girmeyi Başardı! Konusunu Seyirci Çok Sevdi

TRT 1’in harika dizisi teşkilat 9 Mayıs Pazar günkü yeni bölümü ile yine harikalar yarattı. Sevilen dizi en çok izlenen yapımları arasında ismini yazdırdı. Teşkilat dizisi tüm kategoride harika reytingler ile muhteşem izlenmeye sahip oldu. Dizinin milli istihbarat yapımı olması izleyenleri iki katı büyülüyor.

Heyecanlı sahneleri aksiyon dolu anları ile izleyenlerde müthiş bir etki bırakıyor. Paylaşım rekoru kıran dizi sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Özel bölümleri ve gerçek olaylara yer verilmesi izleyiciyi ekrana kilitliyor. Suriye’deki olaya dikkat çekilen bölüm oldukça beğeni topladı. Özellikle Fadi hakkındaki sahneler büyük ilgi odağı oldu.

Beşir’in Suriye’de olması nedeniyle heyecan artıyor. Fadi’nin yakalanması için düzenlenen operasyona harika bir isim verildi. “Çöl Aslanı” ismi ile anılan operasyon heyecanı doruk noktalara çıkardı. Beşir Suriye’ye giderek olaya yakından müdahale edecek. Şehitlere yapılan saldırının intikamı ağır olacak.

Fadi Muhasebesicisi Beşir’i Takipte

Beşir dinlemeye alınarak izlenmeye alındı. Ceren’in iş başına geçmesi olay hızlandırdı mühendisin peşine düşen Ceren büyük operasyon katkı sağlıyor. Beşir’in zaafları gündemde. Fadi’ye ulaşmak için her yol deneniyor.

Serdar Harika Bir Şekilde Kurtarıldı

Fadi’ye Beşir sayesinde ulaşan ekip Türklere karşı planlanan saldırıyı öğrendi. Hakkı ve Serdar bilgi toplamak için orada kaldı. Pınar ve Zehra ise Fadi’yi izlemeye devam etti. Serdar ve Hakkı’nın kimliğinin deşifre olması ile İşler karıştı. Serdar ve Hakkı’yı harika bir şekilde kurtaran Özel Harekat başarılı bir operasyona imza attı. Öt e yandan Zehra ve Pınar Fadi’ nin planlarına engel olmayı başardı..

Ceren Ebru’yu Safına Çekiyor. 

Ceren Ebru’yu kandırmayı başardı ve güvenini kazanıyor. Ceren’e güvenen Ebru onu dost olarak görmeye devam edecek..