Televizyonda Bugün Hangi Diziler Var (6 Şubat 2019)

Bugün hangi diziler var, çarşamba günleri hangi diziler yayınlanıyor ? ulusal kanallardaki haftalık dizilerin takibini yapabileceğiniz bu başlık 6 şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan dizi kuşağında yer alan yeni bölümleri sizlere aktaracaktır.

Vurgun 1. Bölüm Fox TV

Fox TV’nin yeni dizisi Vurgun ilk bölümüyle 6 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00’da Fox ekranlarında. Vurgun dizisinin başrollerinde
Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay gibi isimler yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul 134. Bölüm – TRT1

Çarşamba akşamı Diriliş akşamıdır. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul’un bu haftaki bölümünde tüm Türk obalarını Moğollar tarafından baskın bekliyor. Bakalım Ertuğrul Bey’imiz ne gibi bir maceranın içerisinde olacak. Diriliş Ertuğrul 134. Bölüm 6 Şubat Çarşamba günü saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında

Çocuklar Duymasın 67. Bölüm – Kanal D

Ekranların uzun soluklu dizilerinden olan Çocuklar Duymasın 67. bölüm ile Çarşamba akşam saat 19:45’da Kanal D ekranlarında olacak. Haluk, yanlış anlaşılmaya bağlı olarak hırsızlıkla suçlanıyor Meltem ve Gönül, Meltem’in başına musallat olan Gece lakaplı gizemli kişi hakkında polise şikayetçi oluyor.

Sen Anlat Karadeniz 39. Bölüm ATV

Tahir Vedat’ı vurur ve tutuklanır. Vedat ölümle pençeleşirken, Tahir geride bıraktıklarını düşünmektedir. Şimdi sevdalarına sahip çıkma sırası Nefes’tedir. Vedat’tan kurtulamayacağını anlayan Nefes, ailesi için kendini feda eder ve kayıplara karışır. 39. Bölüm 6 Şubat Çarşamba saat 20:00’da ATV ekranlarında.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir