Televizyonda Bugün Hangi Diziler Var (5 Şubat 2019)

Tv’de bugün hangi diziler var, hangilerini izleyebilirsiniz hangi dizi hangi kanalda ve saat kaçta hepsini kısa kısa aktarıyoruz. Bugün günlerden salı ve salı gününün kült içeriklerinden Edho maalesef bu hafta ekranlarda olmayacak. Yine de son dakikaya kadar herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

ATV yayın akışına göz attığımızda Bugün Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz’ın yerine Can Feda isimli yerli sinema filminin olduğunu görüyoruz. Bu durum da kulisler de konuşulan yapım şirketi ile kanal arasındaki sorunları doğruluyor.

Muhteşem İkili 11.Bölüm KANAL D

Bu hafta yayınlanacak olan Muhteşem ikili 11. bölüm bu akşam Kanal D ekranlarında. Saat 19:45’de başlayacak dizi TMC imzalı bir proje. Başrollerinde  İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel, Öykü Karayel, Engin Şenkan, Zafer Algöz gibi isimlerin yer aldığı dizi toplamda 225 dakika yayında kalacak ve 23:30 itibari ile son bulacak.

Halka 4. Bölüm TRT1

ES Film tarafından yapılan dizi her salı saat 20:00 TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Polisiye dizisi Halka’nın konusu ise;
İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle,  kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar.  Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın,  entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar.
Halka, durdurak bilmeyen bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikâyesi.
Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı…

Kadın 48. Bölüm – FOX TV

Kadın 48. bölümüyle saat 20:00’da Fox TV ekranlarında olacak. Dizinin bu bölümü ile alakalı bilgilerin paylaşıldığı Kadın 48. Bölüm fragmanı yayınlandı başlıklı içeriğe giderek bilgi alabilirsiniz.

Elif – Kanal 7

Hafta içi hergün saat 20:00’da yayınlanan Elif dizisinin yeni bölümü bugün saat 20:00’da Kanal 7’de. Dizinin konusu ise Gizli bir askin meyvesi olan Elif çocuk tacirlerine verilince kaçar ve annesini bulmaya cabalar.

The Walking Dead 9 Sezon 8 Bölüm – FX

Ücretli platformlarda yayın yapan FX kanalında bugün saat 22:35’te The Walking Dead’ın 9 sezon 8 bölümü yayınlanacak.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir