Survivor’dan Elenen Yarışmacıya Acun Ilıcalı El Uzattı! Kanal D Ekranlarında Deprem Etkisi Yaratacak! O İsim…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Her bölümüyle seyircisine büyük bir heyecan yaşatan yarışma özellikle geçtiğimiz yıl, tüm izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Sevilerek izlenen yarışmada bulunan bir kadın yarışmacı ise Türkiye’nin gönlünde taht kurmuştu!

O İsim Vicdan Azabı Çekiyor!

Futbol kariyeriyle birlikte Survivor’a katılan ve başarılı bir şekilde yarışan ünlü isim Survivor 2020’de dikkatleri üzerine çekmişti. Her hamlesiyle olay olan Aycan Yanaç’ın ismi ise yakın arkadaşı Sercan Yıldırım ile sık sık aşk dedikodularına karışmıştı. Gündeme bomba gibi düşen iddialara Yanaç; “Sadece çok yakın arkadaşım. Benim onunla konuşmama bile çoğu zaman gerek kalmaz. O benim demek istediğimi bana bakarak anlar” diyerek açıklamasını yapmıştı

Kısa bir süre önce Survivor 2020’ye damgasını vuran Acun Ilıcalı ile yaptığı maç hakkında konuşmuş; “O maçın heyecanıydı. Acun abi önceden bana bir faul yapmıştı. Ben de ikinci maçta rövanşımı alacağım dedim. Ama böyle bilerek değil. Ayağından topu almayı düşünmüştüm. Maçın heyecanıyla koşarken bir omuz attım. Faul yok diye düşünüyorum ben. Kendisi de dedi” sözlerini dile getirmişti. Acun Ilıcalı’yı maç sırasında düşüren Yanaç konu hakkında yeniden bir açıklama yapmıştı.

Şok İddialar!

Vicdan azabı çeken Survivor yarışmacısı, “Acun abi orada düşünce ben bir fena oldum. Çünkü çok kötü düştü ve dizini tutuyordu. Beni maçtan çıkarın, ben oynayamayacağım dedim. Benim üzüldüğümü anladılar ve şakaya verdiler” sözlerini dile getiren Aycan Yanaç hakkında şok bir iddia gündeme geldi. İddiaların odağında ise hem Acun Ilıcalı hem Aycan Yanaç hem de Arka Sokaklar dizisi vardı! Peki, bu üçlü nasıl bir araya geldi?

Aycan Yanaç’a Büyük Sürpriz!

İddialara göre Aycan Yanaç, Acun Ilıcalı’yı ziyaret etti. Ziyaretinde ise oyuncu olmak istediğini dile getirdi. Acun Ilıcalı ise Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’la bir görüşme yaptı. Söylentilere göre Aycan Yanaç, Arka Sokaklar’ın 16. Sezonunda resmen yer alacak! Sizler Aycan Yanaç hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!