Survivor’dan Elenen Merve Takım Arkadaşı İsmail’e Öyle Şeyler Söyledi Ki! Sosyal Medya Yıkıldı

Survivor, oynanan dokunulmaz oyunları sonucunda yine heyecanlı bir konseye sahne oldu. Dünya’nın en zor yarışmalarından biri olan Survivor’da her hafta takımlardan birkaç isim eleme potasına girmekte ve halkın oylarıyla bir kişi adaya veda etmektedir. Bu haftanın elenen ismi ünlüler takımının başarılı yarışmacılardan Melis Sezer oldu.

Ünlüler takımı hafta içerisinde oynanan iki dokunulmazlık oyunu kaybetti. Pazartesi günkü yapılan konseyde eleme potasına Sergen ve Merve Aydın oldu. Salı günü ise halk oylamasında ünlüler takımında birinci olan İsmail Balaban, Melis Sezer’i üçüncü aday olarak potaya soktu. Ünlüler takımında haftanın en düşük oyunu alan Melis Sezer adaya veda etti.

İlk Kez Girdiği Potada Adaya Veda Etti

 

Ünlüler takımının başarılı isimlerinden olan Melis, Merve Aydın’ın sakatlığı sonrasında iki hafta boyunca gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekti. Melis Sezer verdiği röportajda; performansının zirve yaptığı bir dönemde elenmeyi beklemediğini beyan eden Sezer, İsmail Balaban’a da sitemde bulundu.

Balaban’ın en az halk oyunu aldığını bilmesi nedeniyle kendisini potaya soktuğunu söyledi. Kendisinden daha düşük performanstaki yarışmacılardan önce elenmesinin de kendisini üzdüğünü ifade etti. Melis Sezer, Survivor yarışmasında ilk defa girmiş olduğu potada elenerek ayrı bir şaşkınlık yaşadı. Dünyanın en iyi tenisçilerinden biri olan Melis’in ada şartlarında göstermiş olduğu mücadele yarışmadan elense de hafızalardaki yerini aldı.

Melis ve Şampiyonluk Favorileri

 

Melis Sezer, 2 Haziran 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Türkiye Tenis Federasyonu Türk Milli Takımı’nın oyuncularından biridir. 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvasında ana kategoriden giren ilk Türk sporcu unvanına sahiptir.

Dünya’nın en iyi 100 tenisçisinden biri olan Melis Sezer, Survivor’da gösterdiği performans ile gönüllerde taht kurdu. Hızı, zekâsı, çevikliği ve gücü ile dikkatleri çekmeyi başardı. Adaya erken vedası sevenlerini de üzdü. Survivor’ın bundan sonraki süreci hakkında görüş belirten ünlü tenisçi, artık dokunulmazlık oyunlarının öneminin daha da arttığını ifade etti. Ayrıca yarışmacıların yapacağı en ufak hata adaya veda ile sonuçlanabileceğini söyledi. Melis’in şampiyonluk favorileri İsmail Balaban ve Berkay oldu.