Survivor’dan Diskalifiye Edilen Çağrı Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Tek Tek Herkesi İfşaladı! Perde Arkasındaki Sır Ortaya Çıktı!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün Survivor Çağrı’dan skandal bir açıklama gelirken diskalifiyesinin arkasında yatan gerçekleri meydana döktü. Milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başaran Survivor Çağrı yaşanan gelişmelerin sanıldığı gibi olmadığını açıklamalarıyla adeta duyurdu. Geçtiğimiz aylarda yarışmaya veda eden yarışmacı Çağrı’nın açıklamaları sosyal medyayı derinden sarstı.

Murat Ceylan İle Aralarında Ne Yaşandı?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi haline gelmeyi başaran Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Survivor yarışma programında geçtiğimiz aylarda Murat Ceylan’ın üzerine yürüyen ve diskalifiye edilmek üzere olan Çağrı, Acun Ilıcalı’dan düşünmek için süre istemişti. Acun Ilıcalı ise, “Burada yapılan yanlış bana yapılan yanlıştır. Gitmen beni mutlu eder” ifadelerini kullanmıştı. Daha sonrasında Survivor yarışma programından ayrılmasıyla ilk kez bu konu hakkında açıklama yapan Çağrı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Survivor Çağrı’nın konu hakkında yaptığı açıklamada,”Murat Ceylan’ın sanki bana bağırdığını algıladım. Kendisinden yaş olarak da büyük olduğum için o an gözümde sunuculuktan çıkıp Murat-Çağrı durumuna girdi. Aşırı bir tepki göstermişim. Acun Bey’in ‘gitmen beni mutlu eder’ söyleminden sonra elektrik kesmiş gibi oldum. Elim ayağım uyuştu, ne yapacağımı bilemedim. Kalmak da çok istiyordum…” ifadelerini kullandı.

Diskalifiyesi Hakkında Çarpıcı Açıkalma!

Elenmesinin ardından yaptığı bu açıklama sosyal medyada gündem etkisi yaratmıştı. Elendikten kısa bir süre sonra kuaförden çıkarken kameralara yakalanan Çağrı ise yarışma hayatından ve diskalifiyesinden yola çıkarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Survivor Çağrı, “Eğer sakatlanmasaydım sanırım finale kadar giderdim. Yaşıma göre iyi performans çıkardığımı düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Survivor Çağrı diskalifiye sebebini ise detaylı bir şekilde aktardı.

Sakatlığı Hakkında Açıklama Yaptı!

Survivor’da Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak bilinen Metin Kuş, yarışmada Çağrı’nın sakatlığının ciddi olduğunu duyurmuştu. Çağrı ise konu hakkında “Metin abi gelir gelmez menisküs ameliyatı olacağım. Olmazsam benim için kötü sonuçları olur. Dizim kilitlenebilir, bu da spor hayatımı olumsuz etkiler. Spor benim hayatımın olmazsa olmazı” sözlerini dile getirerek dikkatleri üzerine çekti. Survivor yarışmasında hem performansı hem de kişiliğiyle ön plana çıkan başarılı yarışmacı dikkatleri üzerine çekmişti. Sizler Survivor Çağrı hakkında neler düşünüyorsunuz?