Survivor’da Yaşanan Gelişme Adeta Yürekleri Dağladı! O Açıklamanın Üzerine Milyonlar Göz Yaşına Boğuldu! Milyonların Odak Noktası Oldu!

TV8 ekranlarının en uzu soluklu yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her yeni bölümüyle farklı bir heyecanı izleyicilere yaşatan Survivor yarışma programında, geçtiğimiz bölümde aileler Dominik’e geldi. Yarışmacıların duygusal anlar yaşadığı, en dikkat çeken isim ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanının en başında söylediği sözler ise yürekleri burktu.

Survivor’da Duygusal Anlar!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Başarılı yayın hayatına yeni bir sezonu daha sığdırmayı başaran Survivor’un bir önceki bölümünde yarışmacıların aileleri adaya gelmişti. Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu bu sürpriz üzerine duygusal anların hakim olduğu dakikalarda Aleyna Kalaycıoğlu’nun özel bir durumu ise hem yarışmacıları hemde izleyenleri hüzne boğdu. En gözde yarışmacılar arasında yer alan Aleyna bu sahneyle birlikte ne kadar güçlü olduğunu adeta kesinleşti. Yeni bölüm fragmanında ise adaya yeniden giriş yapacak ailelerden Aleyna için kim geldi?

Survivor 2021’in en duygusal anların yaşandığı olayda tüm yarışmacıların abisi, kardeşi veya annesi, babası gibi değer verdiği isimlerin Dominik’e geldiği görüldü. Yarışmacıları göz yaşlarına boğan bu olayda Steven’ın durumu yine yüreklerin burkulmasında neden olmuştu. Annesini ve babasını kaybeden Steven’in ailesinden kimse gelmeyince yengesi gelmişti. Yengesiyle sarılarak hasret gideren Steven milyonların yüreğini dağlamıştı. Peki yeni bölümde neler olacak?

Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Her yeni sezonuyla yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapmayı başaran Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen yarışma programı eğlenceli dakikaların yanı sıra kimi zamanlar ise yaşanan kazalar neticesinde yürekleri ağızlara getiren olaylara neden oluyor. Survivor yarışma programında ise geçtiğimiz son bölümlerde duygusal anların daha hakim olduğu görülüyor. Dominik’e gelen aileleriyle vakit geçirmek isteyen yarışmacılar kıyasıya bir rekabet yaşayarak isimlerini hafızalara kazıyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümünde oynana yarışı ise mavi takım kazanmıştı.

Aleyna Kalaycıoğlu Milyonları Göz Yaşına Boğdu!

Bu akşam ekranlara gelecek olan bölümde ise yine aileden isimler adada bulunacak. Aleyna Kalaycıoğlu ise “4 buçuk ay sonra kardeşimi ilk kez kucağıma aldım. Ağlamayacağım ama çok güzel değişik bir histi ama Cansu’yu öyle görünce içimden sadece şu geçti; Keşke oda görebilseydi, yürüyebilseydi ve o şekilde gelebilseydi” dedim” sözlerini dile getirdi. İçleri sızlatan konuşmasıyla milyonların kalbinde burukluk bırakan başarılı yarışmacının yakınlarından kim geldi merak ediliyor. Fragmanda gözükmeyen olayların devamında neler yaşandı bu akşam ekranlara gelen yeni bölümle birlikte aydınlığa çıkacak. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!