Survivor’da Şok İtiraf, Batuhan Aleyna Hakkındaki Düşüncelerini Dile Getirdi! O Anlar Ekranlarda Yer Almadı, Seyirci Nefessiz Kaldı! Aşk Alevleniyor!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivor yarışmasında Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan aşkı gündeme gelmeye başlandı. Geçtiğimiz haftalarda birleşme partisinden itibaren samimiyetleriyle dikkatleri üzerinde toplayan ve uyumlarından dolayı sürekli olarak sosyal medya ve magazin dünyasında gündeme gelen ikili aşk dedikodularına karıştı. Batuhan’dan gelen açıklamalar ise adeta aşk itirafı niteliğindeydi.

Survivor’da Aşk Kokusu Var!

TV8 ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Survivor yarışma programı Acun Medya aracılığıyla ekranlara gelmeye tüm hızıyla devam ediyor. Yarışma programında Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu’na ait bir sahne yer aldı fakat ekranlarda yayınlanmadı. Dijitale özel olarak yapılandırılan videoda Aleyna ve Batuhan arasında geçen eğlenceli sohbetleri üzerine izleyenlerin odak noktası oldu. Kısa süre içerisinde iyi anlaşan ikilinin yaptığı açıklamalar ise sosyal medyayı ve magazin dünyasını derinden sarstı.

Ekranların sevilen yarışma programında günün erkan saatlerinde Aleyna ve Batuhan arasında sohbet ederken kameralar kayıt almaya başladı. Batuhan ise, “Sabah kalkıp sizin barakaya baktığımda Aleyna Çalışkan ve senin böyle sarılıp uyuyor olmanız var ya…” ifadelerini dile getirdi. Tam o esnada lafını keserek araya giren Aleyna Kalaycıoğlu, “Batu nereden baksan 3 ayır böyle.” ifadelerini kullandı. Batuhan ise şok sözlerde bulundu.

Batuhan’dan Aşk İtirafı!

Çarpıcı açıklamaların yer aldığı konuşma esnasında Aleyna, “Ben yatakta sarılarak uyumayı çok severim. O da çok seviyor bırakamıyoruz birbirimizi. Dışarıda ben mesela bir yere gidiyorum bakıyorum arkama ördek gibi o da geliyor” ifadelerini kullandı. Daha sonrasında Batuhan ise “Anlatıyordunuz ama ben ilk defa bu kadarına şahit oldum yani” ifadelerini kullandı. Tekrardan konuşmaya devam eden Aleyna ise “Ben var ya Aleyna her potaya girdiğinde; yatak açıyorduk, ‘Bugün el ele tutuşup yatağa giriyoruz, sarılarak yatacağız sıkıntı yok’ diyorduk. Her potadan da alnının akıyla çıktı” sözlerini kullanmasının üzerine Batuhan aşk cümlesini vurguladı.

Sosyal Medya Çalkalandı!

İkili arasında geçen konuşma sırasında Aleyna’nın yaptığı açıklamalara karşılık olarak, “İşe yarıyorsa bana da yapsana” ifadelerini kullandı. Batuhan’ın vermiş olduğu bu cevabın karşılığı ise sosyal medyada aşk itirafı olarak yorumlandı. Batuhan ve Aleyna’nın arasında geçen aşk dolu konuşma sonrasında sevgili olmasını isteyen kişiler sosyal medyayı çalkaladı. Konu hakkında ise bir sosyal medya kullanıcısı yorum yaparak; “Batuhan zamanında Behlül abisinden bir şeyler öğrenmiş” tweetini attı. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?