Survivor’da Mavi Takıma Seyircilerden Linç Yağdı! Ada Ayağa Kalktı, Bir Kişi Beş Kişiye Karşı! O İsmin Arkasından Öyle Şeyler Söylediler Ki…

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların en sevilen yarışmalarından birisi olan Survivor’da tüm dengeler finali yaklaşmasıyla birlikte tamamen değişmeye başladı. Geçtiğimiz gün yaşanan eleme konseyinde ise birbirinden farklı duyguların yer aldığı gelişmeler yaşandı. Yaşanan gelişmeler arasında Mavi takımdan yükselen sesler linç yağmasına sebep oldu.

Berkay’dan Büyük Bir Hamle Geldi!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya yapımcılığında ekranlara yer alan yarışma programının geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde hem SMS biricileri hem de elenen isim belirlendi. Acun Ilıcalı’nın eline geçen tabloya göre Mavi takımın SMS birincisi Poyraz olurken Kırmızı takımın SMS birincisi ise Berkay oldu. Ortaya çıkan SMS birincilerinin de bir eleme adayı çıkarması üzerine Berkay kendi takımı için büyük bir hamle yaptı.

Mavi takımda Poyraz isimli yarışmacı SMS birincisi olurken Kırmızı takımda SMS birincisi olan Berkay takım arkadaşları arasında bir seçim yapmak zorunda bırakıldı. Seçim yapmak için oldukça zorlanan Berkay beklenmeyen bir hamleyle takımından kimsenin elenmesini istemediği için “Bu hafta takımdan kimsenin ayrılmasını istemediğimiz için bu duruşu bozmamak adına İsmail abiyi söylemek istiyorum” ifadelerini kullandı. İsmail’in adını söyleyerek eleme potasına koyan Berkay ise tüm dengelerin sarsılmasına neden oldu.

Mavi Takımı Bomba Gibi Patlattı!

Kırmızı takımın SMS birincisi Berkay’ın İsmail’in ismini söylemesi üzerine, İsmail Balaban “Strateji yapmak istedik. Hakkımızda hayırlısı. Umarım karşı takımdan bir isim göndermeyi başarırız” ifadelerini kullandı. Kırmızı takımın yapmış olduğu beklenmeyen hamle ise Mavi takımı çileden çıkardı. Kendi takımlarından olan Berkay’ın Kırmızı takıma transfer olması üzerine Mavi takımda dengelerin değişmesi tansiyonları yükseltti. Güne damgasını vuran Berkay isimli yarışmacı adeta Mavi takımda bulunan 5 kişinin ayağını kaydırdı. Yaşanan gelişmeler üzerine Ayşe, “Her günü beraber geçirdiğin Dora potada, ‘Çok seviyorum, yedeklerden birlikte geldik’ dediğin Sergen potada. Sen hem Dora’nın hem de Sergen’in karşısına eleneceklerini bile bile İsmail Balaban’ı çıkarıyorsun ifadelerini kullandı.

Mavi Takıma Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü!

Poyraz ise konu hakkında; “Burada 3 aydır yaptığı duruşu sergilemediği için farklı bir duruşa geçtiği için kafamda soru işaretleri oluştu” sözlerini dile getirdi. Berkay’ın kendi takımını korumak adına İsmail Balaban gibi güçlü bir ismi çıkartması ve Sergen’in elenmesine neden olması Mavi takımın sinirlerini zıplattı. Mavi takımın açıklamaları ise sosyal medyanın ayağa kalmasına neden oldu. İzleyiciler “Anlamanız gereken bir şey varsa artık Berkay sizden değil! Adam kendi takımını korumak için her şeyi yapar, boş konuşmayın”, “Berkay’a sinirlenmişler şaka gibi”, “Poyraz üç gün sonra Berkay için ‘samimiyetsiz’ diyecek. İyi izleyin” yorumlarını yaptılar. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?