Survivor’da Mavi Takım Paramparça Oldu! Acun Ilıcalı Bile Ne Yapacağını Bilemedi, Savaş Çıkacak! Seyirciler Tepkili…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların popüler yarışması olan Survivor’da dün akşam ekranlara gelen bölümde ise Mavi takımın paramparça olduğu resmen görüldü. Eleme konseyini kendi iyiliklerine kullanmak isteyen Mavi takımın başarılı bir strateji yakalayamayınca olan kendilerine oldu. Acun Ilıcalı bile ise şok içerisinde kaldı.

Mavi Takım Parçalanıyor!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümüyle gündeme damgasını vurmayı başaran yarışma programında her geçen gün farklı gelişmeler yaşanıyor. Adada artık resmen ipler kopma noktasına geldi ve kıyametin çanları çalmaya başladı. Merve Aydın’ın potaya girmesi ise Kırmızı takımın mutlu olmasına neden olurken mavi takımın ise paramparça olmalarına neden oldu. Acun Ilıcalı, Merve’nin adını söylediği eleme konseyinde skandal bir olaya imza atıldı.

Daha sonrasında açıklamalarda bulunan Merve ise “Survivor hayallerim burada bitti onun için üzgünüm. Sporcu kimliğimi güzel yansıttım. Ben buradan kazanan olarak ayrılacağım çok şey öğrendim. Benim hayatımın amacı her zaman için ‘iz bırakmak’ olmuştu. Ben burada onu başardığımı düşünüyorum” sözlerini dile getirdikten hemen sonra kendisini tutamayıp ağlamaya başladı.

Elenecek İsim Açıklandı!

Eleme konseyinde ismi söylenen kişi olması üzerine elenen Merve duygusal anlara sebep oldu. Merve sözlerine ağlayarak devam ederken; “Mavi takıma geldiğimde tazelendiğimi düşündüm. Burası için herkesin hakkında hayırlısının olmasını diliyorum. Herkesin bir zamanı var benimki de buraya kadarmış” ifadesine yer verdi. Acun Ilıcalı ise konu hakkında şok sözlerini dile getirdi.

Eleme Gecesinde Duygusal Anlar Yaşandı!

Acun Ilıcalı, Merve Aydın’ın elenmesi hakkında; “Bana biraz sürpriz oldu. Seninle ilgili tek söyleyeceğim var. Bize hiçbir zaman sorun çıkarmadın, örnek bir sporcusun. Hırslı ve iddialısın. Son zamanlarda olan olaylar hakkında ise sana güvendiğimi bilebilirsin. Senin hakkında çok güzel şeyler duydum. Daha fazla ileri gidebilirdin ben bunu görüyordum ama olmadı. Son derece temiz kalplisin” sözlerini dile getirdi. Acun Ilıcalı’nın açıklamasından hemen sonra ise birçok kişi sosyal medya hesabı üzerinden “Mavi takımın ömrü bitti. Artık finale tek kişi kalmaz”, “Acun Ilıcalı Challenge yapılacağını açıklayınca Merve’nin Aleyna Çalışkan’ın gideceğini sanarak Dora’ya ‘ahhihihi ben erkekle oynuyorum demesi’ ve elenmesi şoku” yorumlarını yaptılar. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?