Survivor’da Kırmızı Takım Adeta Kabus Yaşıyor! Batuhan Ne Yapacağını Bilemedi, Soluğu O İsmin Yanında Aldı! Tir Tir Titriyorlar…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün yeni bölümüyle ekranlara gelen Survivor’da korku dolu anlar sahne aldı. Kırmızı takımda yaşanan gelişme üzerine yarışmacılar korkudan tir tir titredi. Kırmızı takım yarışmacısından birisi olan Batuhan ise korkudan ne yapacağını bilemedi o isme sarıldı. Akıllara ilk Aleyna Kalaycıoğlu gelse de o değildi.

Kırmızı Takımda Neler Yaşandı?

Parkur oyunlarının bitmesiyle adaya gelen Kırmızı takım uyku için hazırlıklara başladı. Gece uyurken bir ses geldi ve tüm oyuncular yerinden sıçradı. Ne olduğunu anlamaz bir biçimde tüm yarışmacılar çevreye bakarken, birbirleriyle de irtibatı koparmadılar. Peki, adada neler yaşandı.

Gece uyurken duydukları sesle birlikte korkup kalkan tüm oyuncular birbirine sarıldılar. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan aynı barakada yan yana uyudukları için şok içinde uyandılar. Erkeklerden ise Berkay, Batuhan ve İsmail yan yana uyuyorlardı. Sese irkilip kalkan tüm yarışmacılar ne olduğunu anlayamadı.

Batuhan Kime Sarıldı?

Şokla uyanan Batuhan ise hemen yanında bulunan İsmail’e sarıldı. İsmail ise Batuhan’ı telkin ederek ne olduğunu anlamaya çalıştı. Sabah uyandıklarında da gece ne olduğunu konuşan iki takımda Batuhan’ın tepkileri ise korktuğunu gösterdi. İsmail, takım arkadaşlarına “Gece ne oldu öyle ya o ses neydi? Bomba patladı sandım. Kalbim yemin ederim ağzıma geldi” sözlerini dile getirdi.

Kırmızı Takımda Kabus Dolu Anlar!

Takım arkadaşlarından Batuhan ise “Gece uyurken, bir şey düştü böyle ama kıyamet gibiydi. Gözüm kapalı ya uyuyorum, rüyamla birleşti o ses! Neye uğradığımı şaşırdım. Önce küçük çıtırtılar geldi, sonra ise büyük bir ses ortaya çıktı” sözlerini dile getirdi. İsmail’in yanına gittiğini ve onu uyandırmaya çalıştığını ise adada konuşulurken dile getirdi. İsmail ise “Batuhan resmen bana yapıştı. Ne olduğunu anlayamadım. Kesin ağaç devrildi ya da baraka göçtü sandım” dedi. Büyük şiddetli bir sesle uyandığı için ellerinin kollarının titrediğini dile getiren Batuhan, herkesi şok içerisinde bıraktı. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!