Survivor’da İsmail’in Meşalesi Sönecek Mi? Seyirciler Bıktı, Usandı, Diskalifiye Mi Olacak? İsmail’in Kalemi Resmen Kırıldı!

TV8 ekranlarında yeni bir döneme geçiş yapmaya hazırlanan Survivor’da yer alan İsmail’e diskalifiye şoku! İzleyenler resmen bıkıp usandı! İzleyenlerin sosyal medya üzerinden İsmail hakkında öyle paylaşımlar yaptılar ki, gündem şok bir şekilde değişti! Birçok kişi “İsmail ekrana geldiğinde kanalı değiştiriyorum, görmeye bir dakika bile takatim kalmadı” yorumlarını yaptı. Halk üzerinden üzeri çizilen İsmail elenecek mi?

Survivor’da Skandal Olay!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Kırmızı takımda yer alan ve kırmızı takımın en gergin ismi olarak bilinen İsmail milyonların dikkatini toplamayı başarıyor. Acun Medya tarafından ekranlara gelen ve her bölümde seyircisine farklı bir heyecan yaşatan Survivor yarışmasının son 40 günü kaldı! Temmuz başında final yapacak olan yarışmada birinci olacak kişide açıklanmış olacak.

Özellikle geçtiğimi yıl pandemiden dolayı dizi sektörü ara vermeye karar vermiş ve ekranlarda Survivor yarışması kalmıştı. Binlerce izleyiciye ulaşan Survivor yarışmasının yeni sezonu ise skandal bir şekilde ilerliyor. Takımların az kalmasından dolayı Melis’in gitmesiyle birlikte Gönüllüler takımında yer alan birçok isim Kırmızı takıma geçmişti. Ünlüler takımında yer alan birçok kişi ise Mavi takıma geçmişti.

Sosyal Medya İsmail’e Tepkili!

İki takımında birbirleri arasında değişiklik yaşaması üzerine büyük sorunlar yaşanmıştı. Survivor 2021’de Melis’in elenmesiyle karışan takımlar sonucunda gerginlik azalır diye düşünülürken hiç de öyle olmadı. Takımlarında birbirine karışmasının hemen ardından iki takım birbirine duvarlar örmeye başlamıştı. Öyle ki, Acun Ilıcalı konu hakkında; “Ben çok nadiren hatırlıyorum birbirine bu kadar kutuplaşan iki takımı” yorumunu yapmıştı. Kırmızı takımda bulunan İsmail’e ise sanal linçler arka arkaya gelmeye başladı. Peki, İsmail elenecek mi?

İsmail Devri Sona Eriyor!

Twitter’da bir kullanıcı “Sürekli pehlivan olduğunu öne sürüyor ama cidden ben artık cidden çok sıkıldım. Görmek istemiyorum. Batuhan desen sürekli arkasına sığınıyor. Sıktı beni İsmail” sözlerini dile getirdi. Bunun yanında sürekli İsmail’e oy attığını dile getiren bir kullanıcı konu hakkında; “Artık gerçekten izlemek istemiyorum. İlk günleri böyle değildi. Sürekli İsmail’e oy atıyordum ama artık şampiyon bile olmasını istemiyorum” yorumunu dile getirdi. İsmail’in halk tarafından yavaş yavaş bittiği ortaya çıkarken; SMS atılmaması halinde ise İsmail’in elenmesine temel hazırlıyor. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?