Survivor’da İsmail İçin Diskalifiye Çanları Çalıyor! Dayanacak Gücü Kalmadı, Sabrı Tamamen Taştı! Acun Ilıcalı’ya Her Şeyi Tek Tek Anlatatacak!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmanın en beğenilen yarışmacılarından birisi olan İsmail adadan gitmek istediğini söyleyecek duruma geldi. Önümüzdeki bölümde yapılacak olan konsey gecesinde Acun Ilıcalı ile konuşmayı planlayan İsmail’in adadan ayrılma ihtimali sevenlerini bir hayli üzdü. Tüm planları sürekli olarak alt üst olan İsmail, Survivor’dan diskalifiye olacak mı?

Survivor’da Diskalifiye Rüzgarları Esiyor!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi haline gelmeyi başaran Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya yapımcılığında ekranlara gelen yarışma programında sürekli olarak şampiyon gözüyle bakılan İsmail’in son zamanlardaki performans düşüşü ve değişik tavırları dikkatleri üzerinde topladı. Milyonların odak noktası haline gelen İsmail isimli yarışmacının en son olarak VTR’ye karşı konuşmasında “Yok artık” dedirtti. Yaptığı açıklamaların arasında çok yorulduğunu ifade eden İsmail, adadan ayrılmayı kafasına koydu mu?

Son zamanlarda ödül oyunlarında sürekli olarak mağlup duruma düşen Kırmızı takım adeta bitmiş durumda. Geçtiğimiz haftalar öncesinde kazandıkları bir ödül oyunu ile karınlarını doyuran Kırmızı takım, bu gelişme üzerine aileleri ile görüşme fırsatını kaybetmişti. Ellerinden kaçan bu fırsat üzerine moral ve motivasyon olarak çöküş yaşayan kırmızı takıma Mavi takımdan gelen büyük darbe adayı adeta yerinden oynatmıştı. Ailelerini görmek amacıyla canını dişine takan iki takım arasındaki rekabeti Mavi takım kazanmıştı. İsmail’in ise nişanlısıyla yaşadığı sorunları ailesinden öğrenmesi gerekiyordu.

İsmail Büyük Bir Üzüntü İçerisinde!

Ekranların sevilen yarışmasındaki en çok merak edilen İsmail’in nişanlısı hakkında ailesiyle ne konuşacağı olmuştu. Annesi ve ikizinin gelmesiyle dikkatleri üzerine çeken İsmail, “Acaba ailesi hakkında neler konuşacak?”, “Nişanlısıyla arasındaki sorunları oyunu kazanırsa öğrenmiş olacak” yorumlarını yaptırmıştı. Kendisinin de çok istediği ve azimle savaştığı oyun kıl payı bir şekilde Mavi takıma gitmişti. Ne annesiyle ne de abisiyle görüşemeyen İsmail, büyük bir üzüntü içerisinde kalmıştı.

İsmail Yarışmadan Çekiliyor Mu?

Her ne kadar oyun alanına gelen annesi ve abisine “Bir sorun var mı?” sözlerini dile getirmiş olsa bile İsmail’in annesi ve abisi konu hakkında bir açıklama yapmamıştı. Halen kafasında soru işareti olarak kalan olay ise birçok sosyal medya kullanıcısının iddiasına göre İsmail’i son noktaya getirdi ve adadan ayrılmak istediğini takım arkadaşlarına söyledi. Yine iddialara göre İsmail, eleme konseyinde Acun Ilıcalı ile özel bir görüşme yaparak yarışmadan çekileceğini açıklamak isteyecek. Acun Ilıcalı’nın ise ne diyeceği merak konusu oldu. İsmail gibi oldukça güçlü bir ismin yarışmadan çekilmesi demek Kırmızı takımın yok olması anlamına geliyor. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?