Survivor’da İki Takım Arasında Gerginlik Had Safhada! Artık Beyinler Çalışıyor, İki Takım Birbirine Girdi! Restler Çekildi…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da dengeler değişiyor. Yayın hayatına girdiğinden itibaren bol bol tartışmaların yaşandığı ve tansiyonların sık sık yükseldiği yarışma programında yeni bir döneme girildi. Artık sadece vücutlar değil aynı zamanda fikirlerde savaşmaya başladı. İki takımın eleme konseyinde mental olarak birbirlerine girdiği anlar ise seyircilerde şok etkisi yarattı. Dokunulmazlık oyununu oynayan iki takımın ardından elemek konseyi gerçekleştirildi. Kırmızı takımın stratejisine rest çekerek Mavi takımda o ismi öne sürdü. Peki, neler oldu?

Batuhan’dan Büyük Taktik!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle milyonların dikkatini çekmeyi başaran yarışma programı Acun Medya tarafından ekranlara getirilen başarılı yarışmada her bölüm seyircinin heyecanını ve tansiyonunu artırıyor. Özellikle Melis’in adadan ayrılmasından sonra takımlar karışmış Ünlülerde olanlar Mavi takıma, Gönüllülerde olanlarda Kırmızı takıma geçmişti. Adada bir ismin ayrılması kaosu başlatmıştı. Dün akşam ekranlara gelen son bölümde ise dengeler tamamen değişti.

Ekranların sevilen yarışma programında takımların karışması üzerine birçok şeyin değiştiği görülüyordu. Survivor yarışma programında yavaş yavaş sona yaklaşılırken dengeler tekrardan değişiyor. Kırmızı takım ilk dokunulmazlık oyununu kaybetmiş ve eleme konseyinde Batuhan’ı yazarak dengeleri değiştirmişti. Kırmızı takımdan gelen bu hamleye Mavi takım ise kayıtsız kalmadı ve beyinlerini yarıştırarak dengeleri tamamen değiştirdi. Kıran kırana bir mücadelenin yaşandığı iki takım arasında gelen rest ise Mavi takımın hayranlarını şoka soktu.

Gönüller Takımından Cevap Geldi!

Ünlüler takımında Batuhan’ın eleme adayı olması üzerine ise mavi takımdan cevap gecikmedi. Ünlüler takımının yaptığı taktiğe taktik ile cevap veren gönüllüler takımı milyonları şoke etti. Hiç elenmez ve şampiyon olur gözüyle bakılan Batuhan’dan hemen sonra Mavi takımda da Poyraz’ın dengeleri değiştirecek hamlesi çıldırttı. Adeta iki takımı birbirine girdirecek eleme konseyi gerçekleşti. Dün akşam ekranlara gelen ve Mavi takımda ‘hiç olmaz’ denilen resmen oldu. Mavi takımın dokunulmazlığı kaybetmesinden hemen sonra eleme adayları da belli oldu.

Batuhan’ın karşısına Poyraz’ı Çıkardılar!

Poyraz’ın ismini çok kez yazan Mavi takım Batuhan’ın stratejisine ayak uydurarak dengeleri değiştirdi. Sevilen Poyraz’ı elenecek olan isim olarak seçilmesi ise Poyraz sevenlerini endişelendirdi. Poyraz elenecek mi Salı günü belli olacak. Parkurlarda sadece vücutların savaştığı Survivor’da dengeler artık beyinlerin savaşmasıyla değişecek. Kırmızı takıma karşı gelen bu rest ise sosyal medyaya damgasını vurdu. Poyraz’ın gitme ihtimalinde ise Mavi takım çok büyük bir kan kaybedecek. Sizce Mavi takımı korumak adına kendisinin yazılmasına izin veren Poyraz adaya veda eder mi? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!