Survivor’da İki İsim Adeta Birbirine Girdi! Bu Kavga Sonucunda Biri Diskalifiye Olacak! Batuhan Sözünü Tuttu, Topu Stevan’a Yedirdi!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi haline gelen Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivor 2021’de her geçen bölümde ayrı bir gerilim yaşanırken yayınlanan yeni bölümde ise milyonlar şaşkına uğradı. Batuhan ve Steven ikilisinin arasında yaşanan gerilim Batuhan’ın “Steven’a topu yedirmediğime dua etsin” ifadelerini kullanması üzerine gerilimi kopma noktasına getirirken; olayın ailelerle ilgili olduğu ortaya çıktı.

Survivor’da Ortam Gerildi!

Yarışma git gide daha heyecanlı bir hale gelirken, bir taraftan da sıkıntılı süreç başlamış durumda. Finale yaklaşıldıkça gerilim düzeyi de git gide artıyor. Gerek yarışmacıların birbirlerine olan tavırları, gerekse dışarıda ailelerin kızgınlığı her bölümde bir üst seviyeye çıkıyor. Bugün akşam ekranlara gelecek yeni bölümde yaşanacaklar ise yine herkesi şaşkına çevirecek. Bu kez konu Batuhan ve Steven! Survivor 2021’in 19 Mayıs günü ekranlara gelecek olan bölümünün fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Batuhan ve Steven çatışması herkesin dikkatlerini üzerine çekti. Sadece Batuhan ile Steven değil, devamında ise İsmail’in çıkışları oldukça dikkat çekti! Peki, neler yaşandı?

İsmail’in “aile ödülü hepimiz için hassastı ama karşı taraf bu hassasiyeti unuttu” diyerek başladığı fragmanda; Batuhan “bunların yaptığı ne biliyor musunuz? TERBİYESİZLİK” diye devam etti. Söz konusu sahneden anlaşılacağı üzere; karşı takımın bu denli yüksek rekabetçi bir sevinç gösterisi yapmasına kızılmış gibi duruyor.

Batuhan’dan Şoke Eden Sözler!

Steven’ın ekranlara verildiği sahnede; söylediği “ben şimdi bu kadar zorluktan geçtikten sonra neden sevinmeyim? Batuhan Bey’in zoruna gidecek diye mi?” Sorusundan sonra Batuhan’ın açıklaması ise her şeyi noktaladı. “BEN O TOPU STEVEN’A YEDİRMEDİĞİME DUA ETSİN” diyen Batuhan’ın; oyun alanında büyük bir kavga çıkardığı düşünülüyor. Açıklamalarına göre, Steven’ın; Batuhan’ın annesine karşı da bir saygısızlık yaptığı tahmin ediliyor.

İsmail Balaban Olaya Dahil Oldu!

Survivor 2021’de heyecan git gide artarken akşamki ödül oyunu da herkesi son derece sevindirdi. Önceki ödül oyununu kaybettikten sonra oldukça kötüleşen Batuhan ve İsmail bu ödül oyununda resmen şov yapacak gibi duruyor. Fragmana verilen koşu sahnelerinde de bu çok iyi bir şekilde görülüyor. Nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yapılırken, oyun alanında bir kavga daha yaşanacak. Bu kavgada ise İsmail halay başı olacak. Merve ve İsmail arasında yaşanan tartışmada yeniden araya giren Steven tekrardan dikkat çekti. “Ne bağırıyorsun İsmail” diye İsmail’e tepki gösterdi! Akşam her şey net bir şekilde belli olacak!