Survivor’da Duygusal Anlar Yaşanacak! Acun Ilıcalı’dan Bomba Gibi Müjde, İddialar Alt Üst Olacak! Artık Eleme Yok, Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri haline gelmiş olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivor yarışma programı her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor. Her bölümünde farklı bir heyecanın yaşandığı yarışmanın son bölümü ise adaya damgasını vurmuştu. Acun Ilıcalı ise kısa bir süre önce Panaorama’ya konuk olarak Survivor adasında yarışan tüm yarışmacıları ağlatacak bir ödülü duyurdu.

Survivor’da Büyük Gelişme!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden yarışma programı her hafta yayınlanan yeni  bölümleriyle milyonların nefeslerini kesen sahnelere imza atıyor. Dengeleri değiştirecek açıklamayı yaparak Survivor tarihinde bir ilke imzasını atacak açıklamayı yaptı. Sevilerek izlenen yarışma hakkında birçok açıklamaya yer veren Acun Ilıcalı Survivor Panorama’da yarışmacılar hakkında da açıklamalara yer verdi.

Melis’in elenmesinden hemen sonra oluşan yeni takımlar hakkında da açıklamalar yapan çok ilginç sözlere yer verdi. Yakın zamanda Survivor tarihinin en büyük ödülünü bizzat yarışmada yapacağını duyuran Acun Ilıcalı, Ramazan bayramına özel olarak bir yarışma ve ödül yapacağını dile getirdi. Sadece bir güne kocaman ödülü sığdırmayan Acun Ilıcalı ödülü iki güne ayrı ayrı böldü. Şimdiden ise yarışmanın ödülünü kazanacağı merak konusu halinde geldi. Peki, Acun Ilıcalı neler dedi?

Bayrama Özel Bölüm Geliyor!

Ekranların sevilen yarışma programı Acun Medya tarafından ekranlara gelerek sevenleriyle buluşan Survivor yarışmasının son bölümünde iki takımın birbirine girdiği anlar dikkatlerden kaçmamış ve sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunucu koltuğunda oturduğu yarışmanın bayrama özel bölümünde ise çok özel bir yarışma yapılacağı aktarıldı. Bayrama özel bölümünü duyan seyircilerde büyük bir merak uyandığı biliniyor. Yaşanan büyük gelişmede neler yaşanacağı ise milyonların kafasında soru işaretine neden oldu. İşte tüm detayları…

Aile Ödülü Geliyor!

Survivor’da duygulandıran aile ödülü kısa bir süre içinde ekranlara gelecek. Survivor Panorama’ya konuk olan Acun Ilıcalı bayram sebebiyle önümüzdeki hafta eleme olmayacağını ve Cumartesi – Pazar günlerinde Aile Ödüllü oyunun oynanacağını, kazanan takımdaki yarışmacıların ailelerinden ikişer kişinin Dominik’e götürüleceğini açıkladı. Acun Ilıcalı’nın bu haberinden sonra ise yarışmada elemenin olmaması yarışmacıların sevenlerini havaya uçurdu. Sevilen isimlerin ailelerini gördüklerinde verecekleri tepki ise merak konusu haline geldi. Sizler yarışmanın yeni bölümleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!