Survivor’da Dünün Dostu Bugünün Düşmanı Oldu! Aleyna’lar ve Ayşe Konseye Damgasını Vurdu! Konsey Savaş Alanına Döndü!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümde Ayşe ve Aleyna’ların yaşadığı büyük tartışma adayı sarstı. Ekranlara gelen yarışma programının ilk bölümlerinde oldukça iyi anlaşan bu üçlünün düşman tavırları sergilemesi “Eski dost yeni düşman” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Survivor’da Kabus Gibi Konsey Yaşandı!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Ekranlara Acun Medya yapımcılığında gelen Survivor yarışmasında her yeni bölüm nefes kesmeye devam ediyor. Sürekli olarak farklı isimlerin hem parkurda hem zeka oyunlarında rekabet içerisinde olmaları heyecanı katlıyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümde ise Acun Ilıcalı’nın karşısında Ayşe ve Aleyna’lar adeta birbirine girdi.

Konsey esnasında konuşmak için söz hakkı isteyen Aleyna Çalışkan, “Ayşe’ye şöyle bir cevap vermek istiyorum. Beni göndermek için 7 hafta boyunca elinizden geleni yaptınız” ifadelerinin üzerine araya giren Ayşe isimli yarışmacı, “Evet, çok kötüydün çünkü” ifadelerini kullandı. Aleyna’nın lafını kesen Ayşe ise çok gergin ve sinirli bir şekilde cevap verince ortalık karıştı. Aleyna ise devam ettiği konuşmasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aleyna’nın Sözleri Ayşe’yi Çileden Çıkardı!

Aleyna Çalışkan konuşmasında, “İki Aleyna’nın takımı satması gibi saçma sapan cümleleri ben kesinlikle kabul etmiyorum. Kendisi benim arkadaşım olmasına rağmen bizleri çok iyi bir şekilde sattı” ifadelerini kullandı. Yapılan açıklamalar üzerine Aleyna Kalaycıoğlu ise “Acun Bey, bana Ayşe arkadaş satmanın ne demek olduğunu öğreten insandı. O yüzden sakın bana kalkıp da “Takımı sattın” muhabbetlerine giremezsin. Ben bunu senden öğrendim” ifadelerini dile getirdi. Bu sözler üzerine zıvanadan çıkan Ayşe, açtı ağzını yumdu gözünü…

Ayşe’den Şoke Eden Açıklama!

Ayşe ise iki Aleyna’nın sözlerine karşılık olarak, önce bir yüz ifadesi yaptı daha sonra ise “Benden öğrendiği bir şey yok. Ben arkadaşlığımı onlarla bitirdim. Bunun satmakla alakası da yok. Her şeyi yüzüne söyleyerek bitirdim. Bu arada kimi niye yazacağım neden potaya göndereceğim beni alakadar eder. Size hesap verecek değilim” sözlerini dile getirdi. Adanın altının üstüne geldiği bu anlarda ise seyirciler büyük bir şok içerisinde kaldı. Kimisi Aleyna’ların doğru olanı savunduğunu dile getirirken; kimisi Ayşe’nin doğru olduğunu dedi. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?