Survivor’da Canlı Yayın Yapan Acun Ilıcalı Pişman Oldu! İki Takım Birbirine Girdi, Canlı Yayın Kesildi! Acun Ilıcalı Resti Çekti! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her yeni bölümüyle bir farklılığa imza atan yarışma programında geçtiğimiz gün canlı yayın yapan Acun Ilıcalı bin pişman oldu. Canlı yayın esnasında iki takımın birbirine girmesi milyonları şoke etti. Birbirlerine yapılan hakaretlerin ve küfürlerin haddi hesabı yoktu. Daha fazla tolerans gösteremeyen Acun Ilıcalı canlı yayını kesti. İlerleyen dakikalarda Acun Ilıcalı adeta rest çekti.

Survivor Canlı Yayında Kavga!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı, yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Milyonların heyecanla yeni bölümünü beklediği Survivor yarışma programında geçtiğimiz gün ekranlara gelen yeni bölüm canlı yayın ile izleyicilerle buluştu. Her iki takımında kıyasıya rekabet ettiği ödül oyununda ise kazanan takım aileleri ile görüşecekti. Mavi takımın kazandığı aileler ödülünde ise Mavi takımın Kırmızı takıma karşı göstermiş olduğu sert tavır karşısında Acun Ilıcalı deliye döndü. Sinirlenen Acun Ilıcalı çok sert açıklamalarda bulundu.

Acun Medya yapımcılığında, Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’nın sunuculuğunda kaldığı yerden devam eden Survivor yarışma programı ekranların vazgeçilmezi haline geliyor. Her yeni bölümüyle farklı bir skandal olaya imza atan Survivor’da geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümünde gergin dakikalar yaşandı. Canlı yayın ile ekranlara gelen Survivor’da yaşananlar sinirleri bir hayli gerdi. Steven isimli yarışmacının karşı takıma yapmış olduğu hareketler ve abartılı sevinç sonucunda Batuhan öfkeden deliye döndü. Sert sözler ve hakaretler eden Batuhan kolay kolay sakinleşmedi.

Acun Ilıcalı Sinirlendi!

Acun Ilıcalı ise önce Mavi takımın sonra da Kırmızı takımın duygularını aldı. Steven konu hakkında “Ben sadece sevinç gösterimi yaptım ve bu ilk defa olmuyor” sözlerini dile getirdi. Batuhan ise konu hakkında “Ben o an için yaptığım şeylerden dolayı özür dilerim. Çok sinirim bozuldu, hakaret etmiş olabilirim, kusuruma bakmayın” ifadesine yer verdi. Acun Ilıcalı ise konu hakkında çok sert bir açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı’dan Büyük Jest!

Acun Ilıcalı ise “Benim Mavi takıma tek bir sözüm var; Canlı yayının başındaki konuşmada “Biz burada kendimiz seviniyoruz, kendimizde kutluyoruz” dediniz. Bunu kabul ederim bu gayet normal ama hassasiyet gerektiren bir oyundu bu. Tamamen oyunu kaybetmiş bir takımın gözünü bakarak sevinç gösterisini yapmak doğru değildi. Hırsını hissettirdiniz resmen karşı takıma büyük bir ayıptı bu” ifadelerini kullandı. Acun Ilıcalı, Mavi takıma uyarılar yaparken Aleyna Kalaycıoğlu’nun özel durumundan dolayı ise Kırmızı takımın oyunu kaybetmesine rağmen ailesiyle 2 saat boyunca yemek yemesi ve vakit geçirmesi için onay verdi. Bu hareket ise Acun Ilıcalı’ya binlerce övgü getirdi. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?