Survivor’da Büyük Sakatlık Meydana Geldi! Adeta İkiye Bölündü, Diskalifiye Mi Olacak? Ölümden Döndü!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimi gün yayınlanan yeni bölümünde ise o ismin yaşadığı sakatlık milyonları korkuttu. Neredeyse ikiye bölünen o isim milyonları şoke etti. Acun Medya tarafından yayınlanan fragmanda ekranlara gelen sahneleri yorumlayan Panaroma ekibi ne diyeceğini bilemez oldu. O isim diskalifiye mi olacak?

Survivor’da Büyük Sakatlık!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi haline gelen Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle farklı bir heyecan yaşatıyor. Survivor’da geçtiğimiz bölümlerde aileler Dominik Ada’sına gelmişti. Acun Ilıcalı tarafından yapılan bu jestte iki kez aileleriyle vakit geçirme fırsatı sunmuştu fakat parkur aşırı derecede zorlayıcıydı. Oynanılan iki ödül oyununu da Mavi takım kazanarak aileleriyle bol bol vakit geçirmişlerdi. Ödül oyununu kazanan Mavi takımın yaptığı sevinç gösterisi ise hem seyirciler tarafından hem de eski bir yarışmacı olan İlayda tarafından abartılı bulundu.

Survivor 2021’e geçtiğimiz haftalarda veda eden İlayda Şeker, Survivor Panaroma ekibini ziyaret etmişti. Ziyareti esnasında fragmanı izleyen İlayda Şeker yorumda bulundu. Fragmanı izleyen İlayda Şeker ve Acun Ilıcalı’nın ekibi adeta şaşkına uğramıştı. Oynan market ödülü oyununda kıyasıya rekabet eden iki takımdan o isim çok tehlikeli bir olayla karşı karşıya kalıyor. Survivor tarihinde ilk kez yapılan parkur tüm yarışmacıların heyecanını ikiye katlamıştı. Neler oldu?

Neredeyse Ölüyordu!

İki takımında kıyasıya rekabet ettiği anlarda yaşanan sakatlık milyonları adeta şok etti, İnanılmaz, ilginç ve sınırları zorlayan parkurda her iki takımda yarışıyordu fakat Aleyna Çalışkan, kum ile dolu olan kısıma sıkışarak orada kalmıştı! Sıkıştığını gören Steven ve Batuhan yardımına koşmuş ve onu oradan çıkarmaya çalışmışlardı. Parkurun tam orta kısmında kalmayı başaran Aleyna Çalışkan’a ise sosyal medya platformları üzerinden neredeyse ölüyordu!” gibi birçok yorum geldi.

Diskalifiye Olacak Mı?

Panorama’da bulunan Damla ise “Aleyna o kumda sıkışınca ben nefes alamadım” sözlerini dile getirdi. Mert Öcal ise konu hakkında “Aleyna’yı ortadan ikiye ayıracaklar, biri öncen çekiyor biri arkadan. Bu daha tehlikeli” yorumlarını yaptı. Sosyal medyadan ise konu hakkında; “Stev ile Poyraz sağ olsun kızı öldürdüler” yorumları arka arkaya geldi. Eğer ciddi bir sakatlık yaşarsa Aleyna Çalışkan’ın diskalifiye edilerek adadan ayrılma olasılığı ise yükseldi. Sizce Aleyna Çalışkan kumdan sağ sağlım çıktı mı?