Survivor’da Büyük Gelişme Meydana Geldi! Acun Ilıcalı’nın Batuhan Hakkında Şoke Eden Sözleri! Adalar Yerinden Oynadı! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle farklı bir heyecana imza atan Survivor yeni bölümüyle milyonları şaşkına uğratıyor. Birbirlerinden farklı yarışmacıların yer aldığı yarışma programında her bölüm heyecanı ikiye katlamayı başarıyor. Sürekli olarak yarışmaların yapıldığı yarışma programında Acun Ilıcalı, Batuhan hakkında şoke ifadeler kullandı.

Survivor 2021’in Şampiyonu Kim Olur?

TV8 ekranlarında yayınlanan, Acun Medya yapımcılığında, Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Ekranlarda yeni sezonuyla yer alan Survivor 2021 yarışmasında Batuhan isimli yarışmacı oyun esnasındaki gösterdiği yüksek etkili performansıyla en çok konuşulan isimler arasında yerini alıyor. Milyonların dikkatini çekmeyi başaran yarışmacı kendine özgü tavrı ve Survivor yaşantısıyla takım arkadaşlarına fark atan Batuhan’ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor.

Survivor tarihinde geçtiğimiz sezonlara göre daha heyecanlı bir hal alan yeni sezonda her yeni bölümde farklı bir tartışma yaşandığı görülüyor. Survivor’dan elenen yarışmacılara sorulan, “Sizce Survivor 2021’in şampiyonu kim olur?” ifadelerine verilen cevap ise Batuhan isimli yarışmacı oldu. Acun Ilıcalı içinde büyük bir şok sebebi olmuş. Batuhan’dan etkilendiği için yeni bir oyun kuracağını da dile getiren Acun Ilıcalı dikkatleri tamamen üzerine topladı. Peki, Acun Ilıcalı Batuhan hakkında neler dedi?

Acun Ilıcalı, Survivor Panaroma’da!

Survivor yarışma programının her yeni bölümünden sonra değerlendirildiği Survivor Panaroma programına konuk olarak katılım sağlayan Acun Ilıcalı, sunucu Hakan Hatipoğlu’nun sorduğu sorulara cevap vermeye başladı. Hakan Hatipoğlu’nun sormuş olduğu, “Acun Abi ben Batuhan’ı Survivor tarihine girebilecek isimlerden biri olarak görüyorum” ifadelerini kullanması üzerine Acun Ilıcalı, “Ben Batuhan’ın sezon sonuna mimikleri hakkında bir VTR hazırlatıyorum” ifadelerini kullandı. Hakan Hatipoğlu ise “Çok başarılı bir cast olduğunu düşünüyorum ben.

Sen Batuhan’dan bunu bekliyor muydun?” sorusunu Acun Ilıcalı’ya yöneltti. Acun Ilıcalı ise konu hakkında; “Ben Batuhan’dan asla bunu beklemiyordum asla. Yok, yani sıfır. Ama bir şey var, Batuhan deli gibi Survivor hastası” dedi ve Batuhan’dan etkilendiğini dile getirerek bir oyun yapacağını ifade etti.

Acun’dan Şoke Eden İtiraf!

Batuhan’ın çıkışlarından etkilenen Acun Ilıcalı “Ben bir tane yarışma yapacağım ama. Ödül yarışması, Survivor tarihi hakkında olacak böyle. Güzel olmaz mı?” sorusunu Hakan Hatipoğlu’na yöneltti. Hakan Hatipoğlu ise konu hakkında “Çok güzel olur valla abi” sözlerini dile getirdi. Batuhan’ın performansı karşısında şok olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı, Panorama’da şok itiraflarda bulundu. Açıklama yapmasıyla adeta yer yerinden oynadı. Sizler Batuhan hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!