Survivor’da Büyük Aşk Mutlu Sonla Bitmedi! Acun Ilıcalı ve Sağ Kolu Olaya El Attı, Batuhan – Aleyna Bitti! Evlenecek Deniliyordu…

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da son zamanlarda aşk dedikoduları gündemi çılgınca sarmıştı. Her bölümde birbirinden farklı olayların yaşandığı Survivor yarışmasında Batuhan ve Aleyna ilişkisi ise bitti! Aleyna ve Batuhan’ın ilişkisinin bittiğini duyanlarsa, “Batuhan için zaten her şey zordu şimdi daha çok zor olacak” yorumları yapıldı.

Aleyna ve Batuhan Neden Ayrıldı?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi haline gelen Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Sevilen yarışmada birbirilerinden uzak olduğu sık sık görülen iki ismin, birleşme partisinde yakınlaştığı dile getirilmişti. Birleşme partisinden sonra, yaşadıklarını Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan’a anlatmış, Çalışkan ise imalı bir şekilde “Only You” isimli bir aşık şarkısını söylemişti.

Bayramda ise adalarına kahve ve çikolata gelen iki takımdan Kırmızı takımda Aleyna Çalışkan, tüm takım oradayken “Batuhan’ın kahvesine tuz at Aleyna” sözlerini dile getirmiş, İsmail ise “Evet evet tuz atın” demişti. Konu hakkında sadece “Aaa” sözlerini dile getiren Batuhan’a karşılık Aleyna Kalaycıoğlu ise sadece gülümsemişti. Peki, İlayda ve Batuhan neden ayrıldı?

İhsan Tarkan Açıkladı!

Gökhan Özdemir ve İhsan Tarkan’ın sunuculuğunu yaptığı Panorama ekibine katılan İlayda Şeker, konu hakkında “Batuhan ve Aleyna çok yakışıyorlar bence olurlar. Ama Batuhan, Aleyna konusu açılınca geriliyordu. “Annem duyarsa çok kızar hiç sevmez böyle magazin olaylarını” yorumunu yapmıştı. İhsan Tarkan ise konu hakkında çok skandal bir açıklama yapmıştı! Peki, ne demişti?

Acun Ilıcalı Uyardı Mı?

Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak bilinen İhsan Tarkan konu hakkında; “Eğer sevgililerse ikili adına çok zor olur. Çünkü oyunlar bireysele dönecek ve dengeler değişecek. Ortada duygusallığı yer olacak bir konu kalmayacak. Ben böyle düşünüyorum. İkili henüz bir açıklama yapmadığı için bilemeyiz ama” sözlerini dile getirmişti. İkilinin ise söylentilere göre Acun Ilıcalı’nın ekibi tarafından uyarı aldığını, çok yakın olmaması gerektiklerini dile getirdikleri iddia edildi. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?