Survivor’da Batuhan İle Aleyna Arasında Aşk Filizleniyor! Beklenen ‘Aşk’ İtirafı Geldi, Yan Yana Gelip Öyle Şeyler Söylediler Ki…

TV8 erkanlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Son zamanlarda Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında çıkan ve sosyal medyada her geçen gün büyüyen aşk iddiaları noktalandı. Adadan uzak bir sahilde kameralar karşısına geçen ikilinin takım hakkındaki konuşması sırasında mutluluk ifadeleri de yer aldı. Öyle şeyler söylendi ki ikilinin adeta iç dünyası tersine döndü.

Sosyal Medya Çalkalanıyor!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya yapımcılığında kaldığı yerden devam eden programda Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan sosyal medya kullanıcıları tarafından en yakıştırılan çift olarak yer alıyor. İki yarışmacının sürekli olarak sohbet halinde olmaları ve samimi tavırları sosyal medya kullanıcılarının kafasını karıştırıyor. İkilinin birbirine aşık olduğunu düşünen sosyal medya kullanıcıları değil aynı zamanda adada bulunan herkes bunu düşünüyor. Sürekli olarak imalarda bulunan Ayşe ise birbirlerinden hoşlandığını aktarmadan edemiyor.

Ekranların sevilen yarışma programında sürekli gündeme gelen iki isim sosyal medya üzerinde farklı iddialara konuk olmaya devam ediyor. Yarışma programı esnasında birbirlerine olan uyumları ile ön plana çıkan ikilinin her yan yana geldiği anlarda sevenlerinin heyecanlarının ikiye katlanmasına neden oluyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümde ise Batuhan ve Aleyna arasında geçen sohbet merakları uyandırdı. Batuhan, Aleyna’ya ise “Aklımda ne var biliyor musun sadece?” sözlerini dile getirdi ve sohbetleri koyulaşmaya başladı.

Aleyna’nın Aşk Dolu Bakışları!

İkili arasında geçen sempatik konuşma milyonların dikkatini üzerine çekmeyi başarırken sosyal medya ise bu konuşma hakkında birbirinden çarpıcı yorumlarda bulundu. Konuşmaya başlayan Batuhan’ı pür dikkat izleyen Aleyna ise iddiaları güçlendirdi. Batuhan “Birbirimize soru sorduk ya dün, “En mutlu olduğunuz en ne zamandı” falan diye. Yok, biliyor musun? Yok yani, ondan önce ki haftalarım yok. En mutlu olduğum hafta 18. Hafta ve sonrası” sözlerini dile getirdi. Aleyna’nın ise elini çenesine koyarak, gülümseyerek Batuhan’ı dinlemesi izleyenlerin de yüzlerini gülümsetti.

İkili Arasında Çarpıcı Sohbet!

Batuhan ise “Aç kalayım ama ne olur artık huzurlu olayım” sözlerini dile getirdi. Aleyna Kalaycıoğlu ise “Aleyna Çalışkan olmasa cidden ben o adada çıldırırdım. Cidden yani” dedi Batuhan ise “İşte benimde adada beni anlayan biri yoktu. Böyle yaşıtım beni dinleyen kimse yoktu. Ben çok yalnız kaldım” sözlerini dile getirdi. Aleyna’ya Batuhan’ın bunları demesi ise ikilinin birbirine açıldığını ifade eden yorumlar olarak algılandı. Batuhan’ın arkadaşı olarak gördüğü ve sık sık adada yalnız kaldıkları fark edilen ikiliden ise aşk iddialarına cevap verecek bir açıklama gelmedi. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?