Survivor’da Acun Ilıcalı’nın Karşında Birbirlerine Girdiler! İki Takım Arasında Çıkan Gerginlik Sonucu Ortalık Savaş Alanına Döndü! Acun Ilıcalı…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da büyük kaos çıktı. Yaşanan tüm kavgalar ise Acun Ilıcalı’nın gözleri önünde yaşandı. Milyonların ağzının açık kaldığı olay Dominik adasında seslerin yükselmesine neden oldu. İki takımın birbirine resti çekip birbirine girmesi ise büyük bir uyarının geleceğine yorumlandı. Acun Ilıcalı iki takımında tozunu alabilir…

Steven ve Batuhan Arasında Büyük Gerginlik!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya tarafından ekranlara getirilen başarılı yarışmada heyecan giderek artıyor. Kısa bir süre önce Dominik adasına gelen iki takımın ailesi de milyonların hüngür hüngür ağlamıştı. Yarışmanın iki kademesini de kazanan Mavi takım, dikkatleri üzerine çekmişti. Abartılı sevinç gösterisinin hemen yanında Kırmızı takımı kışkırtacak hal ve hareketlerde bulunmuşlardı.

Sevilen yarışmasının son bölümünün hemen arkasından ise Batuhan ve İsmail konu hakkında çok sert eleştiriler yaptılar. Steven oyun sonunda Batuhan’a bakarak sevinç gösterisi yapmış, Batuhan ise çileden çıkmıştı. Batuhan ise konu hakkında; “Bunların yaptığı ne biliyor musunuz? Terbiyesizlik! Annem geliyor oradan annem. Çığlıklar, mığlıklar yok efendim bayrak dikmeler. O Steven dua etsin, o topu kendisine yedirmedim” sözlerini dile getirdi.

Acun Ilıcalı’nın Karşısında Şoke Eden Olay!

Steven ise konu hakkında; “Ben şimdi bu kadar zorlukları geldikten hemen sonra oyun kazandıysam neden sevinmeyim? Batuhan Bey rahatsız olacak diye mi sevinmeyim?” sözlerini dile getirdi. Olayın sonunda ise ödül oyunu oynandı ve parkurda Acun Ilıcalı’nın karşısında şok bir hamle gerçekleşti. Peki, neler oldu?

Acun Ilıcalı Tepkisini Koydu!

İsmail ve Merve arasındaki gerilim artı. Mavi takımdan gelen küfür karşısında ise “Bende sana” sözlerini dile getirdi. Hakaretin ardından neler yaşanacağı merak konusu oldu. İki takımın adeta birbirinden nefret ettiği görülürken Acun Ilıcalı’nın çok sert uyarılar yaparak; diskalifiye bile yapabileceği konuşulmaya başlandı. Her bölümde seyircisine birbirinden farklı duygular yaşatan Survivor yarışmasının yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Ekranlara gelen bölümde ise birbirinden farklı olaylar arka arkaya yaşanacak. Acun Ilıcalı’nın edilen küfre karşı ne tepki vereceği merak ediliyor.