Survivor’da Acun Ilıcalı Büyük Hata Yapmış! Cezayı Yanlış Kişiye Vermiş! Aylar Sonra Cemal Hünal Bomba İtiraf Yaptı!

Survivor ülkemizde en çok izlenen ve popüler olan programlardandır. Günümüzde hemen hemen her sene yarışma programı Acun Ilıcalı tarafından yayınlanıyor.

Yarışmaya katılanlar ünlü ve ünsüz olarak ayrılıyor. Genellikle yarışma sürecinde ve sonrasında yarışmacıların yarattığı skandallar sonlanmıyor.

Televizyonun fenomen yarışması Survivor’  bu yıl da ekranlarda yüksek reytingleri yer aldı. Yarışmanın bu seneki çekimlerinde sakatlıkları yüzünden erken veda eden iki isim Cemal Hünal ve Çağrı Atakan olmuştur..
Survivor yarışmasın da yer alan Ünlü oyuncudan Survivor itirafı magazin dünyasını şaşırtmıştır.

İtiraflar Peşpeşe Geldi

Survivor programı ülkemizde sansasyonları ile devam ediyor. Bu sefer  Survivor’da elenen ünlü oyuncu Cemal Hünal  programı tekrar gündeme getirdi. İki eski yarışmacı bir araya gelerek eski günlerden konuşup eski yarışma arkadaşları hakkında itiraflarda bulundular. Cemal Hünal ve Çağrı Atakan’ın birlikte  videoda çekerek paylaştılar.

Videoda Survivor’da  iki eksi yarışmacısı Cemal Hünal ve Çağrı Atakan  takım arkadaşları  Batuhan Karacakaya  açıklamalarıyla gündem oldular İkilinin itirafı sosyal medyada ilgi odağı oldu. Olayın geçmesinden aylar sonra Survivor’dan elenen yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan’ın sosyal medyadan konu ile ilgili video paylaştı.

Biz Çalmadık

Video da ”Yemeği biz çaldık Batuhan yakalandı” şeklinde açıklama yaptılar. Ayrıca Cemal Hünal videoda “En çok güldüğüm şey yemeği biz çaldık, Batuhan yakalandı” şeklinde açıklamalar yaptı. Bunun sözleri üzerine Çağrı Atakan da “Abi biz çalmadık yemeği şöyle şeyler söyleme” şeklinde konuştu.

Survivor yarışmasında olaylar şöyle gelişti; Batuhan Karacakaya yarışma esnasında yemek çalarken program çekimlerinde yakalandı. Sonrasında Acun Ilıcalı ise bu duruma sinirlenerek konseyde Batuhan Karacakaya ceza verdi. Bu  cezada Batuhan Karacakaya’nın kazandığı yemek ödülleri iptal edildi.  Acun Ilıcalı’nın konseyde verdiği cezaya göre  kazanılan beş yemek ödülü iptal edildi.

Acun Ilıcalı henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmadı. Konuya dair Ne gibi ne gibi bir açıklama yapacağı hakkında takipçiler tarafından merak ediliyor.

İki eski yarışmacılardan   Cemal Hünal, Survivor’ın ilk haftaları da belindeki sakatlık yüzünden yarışmadan ayrılmıştı.   Çağrı Atakan adada birleşme partisinden  sonra  sakatlığın   nedeniyle yarışmadan elenmişti.