Survivor Yarışmasında Mavi Takımın Sonu Geldi! Gölgelerinden Korkar Hâle Geldiler, Fişleri Çekilecek! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivor her bölümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Her bölümüyle sevilerek izlenen yarışma her hafta farklı günlerde ekranlara gelen yarışmanın son bölümü ise dün akşam ekranlara geldi. 100 bölümü aşkındır ekranlarda yerini alan Survivor’da Mavi takımın en büyük korkusu ise ortaya çıktı.

Mavi Takımın Korkulu Rüyası!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla  devam ediyor Mavi takımın ise en büyük korkusu resmen ortaya çıktı. Bunun üzerine mavi takımın artık bittiğine, Poyraz ne denirse onu yapıldığına dair binlerce yorum arka arkaya geldi. Mavi takımı destekleyenler ise bu durum hakkında “Onlara korku hiç yakışmıyor” yorumlarında bulundular.

Dün akşam ekranlara gelen son bölümde ise dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunu oynayan iki takımdan mavi takım üstün bir geçiş yaparak dokunulmazlığı resmen kazandı. Bu sayede bir önceki dokunulmazlık oyununu alan kırmızı takıma üstünlük sağlandı. Mavi takımın en büyük korkusu ise resmen ortaya çıktı.

Dokunulmazlıkları Kırmızı Takım Alıyor!

Poyraz konu hakkında; “Büyük ödülleri kazandık. Ailemizle vakit geçirdik, eğlendik, yemek yedik ama dokunulmazlık oyununu kaybetmek bizim en büyük korkumuz oldu. Burada hepimiz potaya düşüyoruz” yorumunda bulundu. Eleme yapılmasından ve dokunulmazlık oyunlarını kaybedilmesinden nefret ettiğini dile getiren Poyraz ve takım arkadaşları zor bir sürece girdiklerini de ifade ettiler.

Kaybederlerse Teker Teker Elenecekler!

Dora ise konu hakkında; “Bizim dokunulmazlık oyununu kazanmamız lazım. Herkesin kazanması lazım. Şansa bırakmamalıyız. Gitmesi gerekenleri biliyoruz. Onlara sayı vermemeliyiz” açıkladı. Poyraz ise “Ben 4’te 1, Dora 4’te 1, Ayşe 4’te 1 yaparsak zaten kazanamayız” yorumunda bulundu. Dokunulmazlık oyunlarından korktuklarını dile getiren Mavi takım eğer oyunlarda kaybederlerse tek tek elenecekler. Mavi takımın moralini bozacak olan etkenlerden uzak durmaları gerekirken keyiflerinin de yerinde olması gerekiyor. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?