Survivor Yarışmasında İlayda Şeker Ortalığı Ateşe Verdi! Görenler Gözlerine İnanamadı, Ortalık Karıştı! Öyle Bir Şey Dedi ki…

TV8 ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivorda geçtiğimiz haftalarda elenerek ada hayatına veda eden İlayda isimli yarışmacı tüm dikkatleri üzerinde topladı. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla milyonların dikkatini çekti. Görenlerin gözlerine inanamadığı Survivor İlayda’nin ise yarışmada yaşadığı sakatlıktan dolayı elenen Emir ile ilgili öyle bir yorum yaptı ki adeta şoke etti.

İlayda Sosyal Medyayı Ateşe Verdi!

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında geçtiğimiz haftalarda umulmadık bir şekilde elenen İlayda Şeker isimli yarışmacı adaya veda etmesinin üzerine takım arkadaşlarının kafasında “Takımın neşesiydi” olarak yer aldı. Gönüllüler takımında yer alan İlayda Şeker daha sonrasında Ünlüler takımına transfer olmuştu ve adaya da arkadaşlarını üzerek veda etmişti. Survivor yarışmasına renk katan isimlerden birisi olan İlayda için “İlk hafta elenir” yorumlarının gelmesine rağmen son 14’e kalmayı başarmıştı.

Yarışma programına herhangi bir spor bilgisi olmadan katılım sağlayan tüm bu şartlara rağmen parkurlarda kendini geliştirerek giderek güçlenen İlayda Şeker, yarışma programında gösterdiği davranışlar sonrasında kendisini tüm Türkiye’ye sevdirmeyi başarmıştı. Elenmesinin üzerine ise İlayda, “Sözlerine nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum. Şuan bu yazıyı yazarken hem ağlıyorum, hem gülüyorum, hemde ellerim titriyor. Meğer ne çok sevenim varmış benim… Beni destekleyen, benimle birlikte ekran başında hop oturup hop kalkan, benimle birlikte gülen, ağlayan herkese çok çok çok teşekkür ederim…” ifadelerini kullanarak paylaşımda bulundu.

İlayda’nın Güzelliği Milyonları Büyüledi!

Ekranların sevilen yarışma programında büyük bir yer edinen İlayda Şeker geçtiğimiz haftalarda elem sonucu adaya veda ederek milyonların ve takım arkadaşlarının yüreğini burkmuştu. Acun Ilıcalı’ya ve başarılı Acun Medya’ya da teşekkür dileklerini sunan İlayda, adadaki yaşantısı bittikten sonra ise sosyal medya hesabından, geçen sezonun yarışmacıları olan Berkan ve Cemal Can ile bir araya geldiğini duyurmuştu. Peki, İlayda’dan nasıl bir paylaşım geldi?

Emin’den Çarpıcı Yorum!

Güzelliğini bir kez daha gösteren İlayda, yarışmada doğal haliyle de çok fazla beğeni toplamıştı. Yarışma esnasında ise kendini gösteren İlayda’ya Gönüllüler takımında yer alan ve sakatlığından dolayı elenen Emin’den iltifatların ardı arkası kesilmedi. Emin, “İlayda’nın güzelliğini anlamak çözmeye yetmez arkadaşlar” ifadelerini kullanarak yorumda bulundu. ada yaşantısından sonra günlük hayatına dönen İlayda Şeker’in pozları çok beğenildi. Sizler İlayda Şeker hakkında neler düşünüyorsunuz?