Survivor Yarışmasında Diskalifiye Çanları Çalıyor! İsmail ve Batuhan Diskalifiye Mi Olacak? Adalar Yerinden Oynayacak! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. 2021 sezonuyla televizyon ekranlarına damga vuran yarışma programı finale doğru adım adım yaklaşırken ortalık çalkalandı. İkili arasında ortaya çıkan anlaşma milyonları şoka soktu! Eğer söz iddialar kanıtlanırsa 2 yarışmacı birden diskalifiye olabilir. Otel odasında o iki ismin konuştukları ise merak konusu oldu.

Survivor’da Diskalifiye Rüzgarları Esiyor!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatında her sene yeni sezonla büyük bir damga vuran Survivor televizyon ekranlarında yankı uyandırmaya devam ediyor. Acun Medya yapımcılığında Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan sunuculuğunda finale doğru adım adım yaklaşıyor. Finalin yakında olması sebebiyle yarışmacı sayısı oldukça azalmış görünüyor. Daralan çember üzerine iki takım arasındaki rekabet, gerilim ve aşk dedikoduları gibi olaylarla gündemde yerini almaya devam ediyor. Her hafta oynanılan dokunulmazlık oyunları sonrasında adaya bir isim veda ederken geçtiğimiz günlerde önce Melis daha sonra ise Sergen adaya veda etmişti. Tüm dengeleri alt üst eden bu olay üzerine ortaya atılan otel iddiası yarışma programının tüm akıbetini değiştirebilir. O iki ismin otel odasında…

Survivor’da Batuhan, “bundan 2 ay kadar önce yaptığı bir açıklamada; “Benim İsmail abiyle kader birliğim ve anlaşmam var. Bu anlaşmamızda şöyle; biz onun buraya gelmeden önce oturduk konuştuk. İkimizde şampiyon olmak için varız ama şampiyon tek kişilik. Bizde o yüzden ‘Aramızda şampiyonluk kelimesini kaldıralım’ dedik ve ‘Bireysellik olana kadar birbirimize her anlamda destek olalım’ dedik” ifadelerini kullandı. Söz konusu ifadelerin perde arkasındaki sırrı ortaya çıktı.

İki Yarışmacı da Elenebilir!

Survivor yarışma programında yaşanan son gelişmeler üzerine sosyal medya adeta beşik gibi sallanmıştı. Tüm bu yaşanan olaylar üzerine Acun Ilıcalı’nın ne karar vereceği ise durumun netleşmesine bağlı. Yapılan iddialara göre İsmail ile Batuhan adaya giriş yapmadan hemen önce aynı otelde kaldılar. Otelde kendilerince bir anlaşma yapan ikili, yarışma boyunca birlikte hareket edip herkesi eleyecek ve bunun yanında birbirlerinin isimlerini hiçbir şekilde yazmayacak. Survivor Panorama ekibine dahi tartışma konusu olarak gelen bu olay eğer gerçekse; 2 yarışmacı da elenebilir.

Öykü Çelik’ten Özür Dilediler!

Survivor 2021’de Öykü Çelik; bu konuyu direkt olarak ele almasa da; gruplaşma olduğuna dair değinmeler yapmıştı. O dönemler Öykü Çelik ile ilgili sosyal medyada “ağlıyor” tarzında ifadeler kullanan izleyenler, bugün Panorama’da tartışma konusu olan şeyleri görünce Öykü Çelik’i haklı bulmuş oldular. Birkaç kişi Twitter üzerinden Öykü Çelik’e özürlerini iletirken, böyle bir şeyin gerçek olup olmadığının araştırılacağı düşünülüyor. Şayet varsa, İsmail de, Batuhan da diskalifiye edilebilir.