Survivor Yarışmasında Batuhan İçini Döktü, Milyonların Yürekleri Burktu! Herkesin Yüzünü Ortaya Döktü! Meğer Yarışmacılar…

Survivor’da git gide sona yaklaşılırken, yarışmacılar da artık tekli açıklamalar yapmaya ve bu açıklamalarında git gide sert olmaya devam ediyorlar. Söz konusu tekli açıklamalarda hep geri planda kalan Batuhan bu kez sessizliğini bozup içini döktü. Tek tek yaşatılanları, yapılanları her şeyi anlattı! Batuhan’ın yaptığı açıklamalardan sonra sosyal medyada binlerce kişi destek mesajları ulaştırdı.

Survivor’da Çarpıcı Açıklamalar Art Arda Geldi!

Survivor 2021, hızla devam ederken yarışmacılar arasındaki rekabetin boyutu git gide değişiyor. Oyun rekabetinin yanı sıra kişisel rekabet içerisine de girip; ego yarıştıran yarışmacıların varlığından bahseden Batuhan, Survivor’da yaşadıklarını tek tek anlattığı bir videoyla birlikte içini döktü. Batuhan’ın bu videosunun yayına girmesinin hemen ardından onbinlerce kişi destek mesajları yağdırdı. O mesajlar arasında ise, “Batuhan sen harbi adammışsın be.örnek karakter,örnek duruş,efendilik,saygı ne ararsan var.sen uyma onlara onlar tavşan, sen dağsın.”, “Batu arada iğneleyici ve ağır konuşmalar yapıyor ama çoğu zaman haklı. Helal Karacakaya”, “Videoyu izlerken ben utandım be , sayı kaybettikce aklını kaybediyor yorumu mükemmeldi.” gibi dikkat çeken ifadeler yer aldı.

Batuhan, gönüllüler takımının laftan anlamayan bir takım olduğunu artık cümle alemin anladığını ifade ederek cümlelerine başladı ve yaşadıklarını anlattı. Gönüllüler takımının yarışmacılarının sayı kaybettiğinde kendilerini de kaybettiğini belirten Batuhan; kendi kafalarına göre kurallar koyduklarını, kendilerine göre çizgi belirlediklerini anlattı. Sonrasında Poyraz’ı ifşalayan Batuhan; “Poyraz’da bir temas muhabbeti var” dedi ve sürekli kendisine gelerek omzunu vs. koyduğunu; o hareketi yaptığında bir gün Poyraz’ı iteceğini ve böyle bir durumda da Poyraz’ın “aa beni itti” diyeceğini anlattı. Ardından Poyraz’a seslenen Batuhan “sen ne yapıyorsun kardeşim ya, sen bunlarla neden uğraşıyorsun?” Diye sordu.

Poyraz’ı Sert Eleştirdi!

İnsanların böyle şeylerle uğraştıklarını ve bunun gerçekten inanılmaz olduğunu ileten Batuhan; “ben senden önde olmalıyım, ben senden önde izlemeliyim” gibi bir algının olmaması gerektiğini anlattı. 10 yıldır Survivor izlediğini ve böyle bir şeyi ilk kez gördüğünü ve ilk kez Poyraz’dan duyduğunu sözlerine ekleyerek Poyraz’ın sayı kaybettikçe aklını kaybettiğini, her seferinde Poyraz’ı mantıklı bir insanmış gibi karşısına aldığında elinin her defasında boş çıktığını vurguladı.

Batuhan’a Destek Mesajları Yağdı!

Ardından İsmail’i konu alan Batuhan; İsmail’e bu durumu anlattığında bu sürtüşmeleri artık İsmail’in yapmaya başlayacağını ve bu durumda da gönüllülerin artık çil yavrusu gibi dağılmaya başlayacağını söyledi. Sonra herkesin “baş pehlivan bize omuz attı” diyeceğini, bunların tamamen saçma sapan muhabbetler olduğunu ve oyuna bakılması gerektiğini belirtti. Söz konusu videonun yayınlanmasının hemen sonrasında çok sayıda kişi Twitter’dan Batuhan’a destek mesajları attı. Videonun yorumlar bölümünde de yine Batuhan ile ilgili olarak çok sayıda yorum altına imza atıldı.