Survivor Yarışmacısı Batuhan’a Destek Çığ Gibi Büyüdü! Arkasındaki Gücü Duyanlar Şaşkına Uğradı! Yarışmanın Birincisi Belli Oldu!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivor Batuhan Karacakaya’ya çok büyük destek geldi! Arkasındaki gücün o olduğunu duyanlar, SMS sonuçlarına şaşırmadı. Survivor 2021’nin başarılı yarışmacısı Batuhan, bu aralar magazin gündeminden düşmeyen ve dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri. Aleyna ile aşkı yankı uyandıran ve hatta adada evlilik iddialarına kadar uzanan Batuhan’ın SMS’de bu denli güçlü olmasının arkasındaki sır perdesi aralandı.

Batuhan’ın Arkasındaki Güç!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlanan her sezonuyla televizyon ekranlarına damga vurmayı başaran Survivor 2021’de final git gide yaklaşıyor. Finale çok az bir zaman kalırken; artık oyunlardan daha çok yarışmacıların hal – hareket – tavır – değişim ve aşkları gündeme geliyor. Batuhan – Aleyna aşkı gündemi yakıp kavururken, Batuhan’la ilgili bir şok daha geldi. Arkasındaki güç bu şekilde netleşmiş oldu. Öyle ki; bu güçle birlikte Denizde kum, Batuhan’da SMS desek yeridir.

Survivor Batuhan Karakaya’nın arkasındaki büyük destek, Aşk-ı Memnu dizisinde Firdevs karakterine hayat veren Nebahat Çehre! Bir dönem birlikte rol aldığı Batuhan’a son derece destek olan Çehre; “oğlum” diye hitap ediyor. Çehre’nin oldukça sevecen ve hırslı bir yapısı olduğunu bilen herkes, Batuhan için yüz binlerce liralık SMS atacağını da biliyor ki; sadece Çehre değil, Çehre’nin çevresi de Batuhan’ı destekleyerek SMS yağmuruna tutuyor. Bu şartlar altında SMS sıralamasında diğer yarışmacıların şansının olduğu düşünülmüyor. Dün; Batuhan Karacakaya’nın fotoğrafını resmi hesabından paylaşan Çehre; “Benim bütün oyum sana, yakışıklı oğlum” ifadelerini kullandı. İşte tüm detaylar!

Sosyal Medya Çalkalanıyor!

Başrollerini Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Hazal Kaya ile paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Firdevs Yöreoğlu karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu Nebahat Çehre, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Çehre, bir dönem Aşk-ı Memnu dizisinde beraber rol aldığı Batuhan’a destek verdi. Adnan Bey’in oğlu Bülent’e hayat veren Batuhan’ın yarışmadan bir fotoğrafını yayınlayan Çehre, tüm oyunun ona olduğunu belirtti. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından oldukça büyük ve yoğun bir ilgiyle karşılanan bu paylaşım sosyal medyanın gündemi oldu ve izleyenler, diğer yarışmacıların şansı olmadığı kanaatine varmış oldu.

Nebahat Çehre Kimdir?

Nebahat Çehre, 15 Mart 1944 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. 5 yaşındayken İstanbul’a gelen Nebahat Çehre 15 yaşındayken Türkiye Güzeli seçilmiştir. Güzel seçildikten sonra fotomodel ve manken olarak uzun süre çalıştı. 1961’de Yaban Gülüm filmi ile ilk sinema deneyimini yaşadı.

Rol aldığı dizi ve filmler listesi:

2017 – Çirkin Kral Efsanesi (Sinema Filmi)
2015 – Kanlı Ocak (Hatice Ana) (Sinema Filmi)
2014 – Kara Para Aşk (Zerrin Denizer) (TV Dizisi)
2013 – A.Ş.K. (Neslihan) (TV Dizisi)
2012 – Yanımda Kal (Kısa Film)
2011 – Muhteşem Yüzyıl Ayşe Hafsa Sultan (TV Dizisi)
2008 – Para=Dolar (Asya Zeren) (TVFilmi)
2008 – 2009 – Aşk-ı Memnu (Firdevs Yöreoğlu) (TV Dizisi)
2006 – Dün Gece Bir Rüya Gördüm (Sinema Filmi)
2006 – Candan Öte (Nihan Özüm) (TV Dizisi)
2004 – Yadigar (Bülent) (TV Dizisi)
2004 – Haziran Gecesi (Kumru Aydın) (TV Dizisi)
2003 – Yeşilçam Denizi (Tv Programı)
2002 – Zalim (TV Dizisi)
2002 – Kardelen (Şeyda) (TV Dizisi)
2002 – Gülüm (Sevim) (Sinema Filmi)
2001 – Yeni Hayat (Asya Zeren) (TV Dizisi)
2001 – Derman Bey (Ela) (TV Dizisi)
2001 – Babam ve Biz (TV Dizisi)
1992 – Yedikuleli Mihriban (Mihriban) (TV Dizisi)
1988 – Yaşamak (Öğretmen) (Sinema Filmi)
1988 – Kimlik (Hoca’nın Karısı) (Sinema Filmi)
1987 – Eski Sevdalar Gibi (Nebahat) (Sinema Filmi)
1986 – Güneşteki Leke (Sinema Filmi)
1985 – Kahreden Gençlik (Aynur) (Sinema Filmi)
1975 – Yarış (Gizemli Kadın) (Sinema Filmi)
1974 – Beş Tavuk Bir Horoz (Meryem) (Sinema Filmi)
1972 – Kan Dökmez Remzi (Sinema Filmi)
1972 – Aynı Yolun Yolcusu (Tülin Aydan) (Sinema Filmi)
1972 – Alçaklar Cehenneme Gider (Nevin) (Sinema Filmi)
1971 – İntikam Kartalları (Sinema Filmi)
1971 – Sürgünden Geliyorum (Ayşe ) (Sinema Filmi)
1971 – Elmacı Kadın (Sinema Filmi)
1971 – Afacan Küçük Serseri (Kendisi) (Sinema Filmi)
1970 – Yaşamak İçin Öldüreceksin (Sinema Filmi)
1970 – Müthiş Türk (Nadya-Nadire) (Sinema Filmi)
1970 – Kaderin Pençesinde