Survivor Sergen’den Çarpıcı İfadeler Geldi! Elenmesi Üzerine Yaptığı Açıklama Acun Ilıcalı’yı Çileden Çıkaracak! Aslında Sergen…

TV8 ekranlarında başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden Survivor yarışma programı yayın hayatında yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Yarışmaya geçtiğimiz bölümlerde veda eden Sergen isimli yarışmacıdan çarpıcı açıklamalar geldi. Kendisine sorulan sorualra karşılık cevap veren Sergen isimli yarışmacının yaptığı açıklamalar sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. “Acun Ilıcalı bu sözleri duyarsa sinirden çılgına dönecek”, “Acun Ilıcalı duymasın!”, “Acun Ilıcalı şimdi ne yapacak?” yorumlarına neden oldu.

Survivor Hakkında Çarpıcı Açıklama!

TV8 ekranlarının en başarılı yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Survivor yarışma programından en son elenen yarışmacı Sergen tüm adayı hüzne boğmuştu. Elenmesinin üzerine sevilen yarışmacının kendisine sorulan sözlere verdiği cevaplar ise sosyal medyayı derinden sarstı. Yaptığı açıklamalar sonucunda yarışmayı kötülediğini iddia edenler ise birçok yorumda Sergen’i eleştirdiler. Peki, Survivor Sergen yarışma hakkında neler söyledi?

Survivor yarışma programına geçtiğimiz günlerde veda eden isim olan Sergen, adadan ayrılması üzerine yaptığı açıklamalar adeta şok etkisi yarattı. “Takımların değişmesi iyi mi, kötü mü oldu?” sorusuna karşılık olarak Sergen; “Mavi takıma geçtiğimde çok sevindim. Survivor’daki herkes inanılmaz. Mavi takımda kendimi daha enerjik hissettim. Gülmeyi özlemişim, samimiyetsizlik hissettiğim için ünlüler takımında gülemiyordum. Mavi takımda şakalar, espriler… Arkadaş ortamını hissettim” sözlerini dile getirdi. Sosyal medyada ise bu sözleri büyük tepki çekti.

Sergen’den Tebrik Edilesi Açıklama!

Bunun yanında ise Survivor favorilerini; “Şampiyonluğu yakıştırdığım birden fazla isim var. Birinci olur diye tahmin ettiğim Poyraz var. Neredeyse hep erkekler birinci oluyor. Niye Ayşe veya Merve birinci olmasın? Allah herkesin gönlüne göre versin. Hepsi birinci olmayı hak ediyor.” sözlerini dile getirdi. Bu sözleri her ne kadar takdir toplasa bile açlık hakkında dediklerine tepkiler geldi.

Sergen’den Şoke Eden Açıklama!

Birçok sosyal medya kullanıcısı “Aç kalacağını bile bile geldin, neden şimdi böyle diyorsun”, “Acun Ilıcalı şimdi deliye dönecek! Aç olacağınız bir program orası zaten” gibi birçok yorum yaptılar. “Survivor’da sizi en çok ne zorladı?” sorusuna karşılık olarak; “Halk arasında şöyle bir laf vardır; yaşamak için yiyenler, yemek için yaşayanlar. Ben yemekten keyif alan birisiyim, özellikle tatlı yemekten. Günlük hayatımda çok sağlıklı beslenmem…” sözlerini dile getirdi ve devamında şok sözlere yer verdi. “Survivor’da çok acıktım, inanılmaz zor geçti. Vücudumun açlığa alışma döneminde çok zorluk çektim. Adadaki her yaprağı, her türlü bitkiyi tatmışımdır. En sonunda yılan, kurbağa denedim” açıklamasına yer verdi. Sizler ne düşünüyorsunuz?