Survivor Sergen İntikamını Çok Feci Aldı! Tüm Yarışmacıların Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı! Tüm Adayı Adeta İfşa Etti!

Tv8 Ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da dengeler değişmeye başladı! Finale kısa bir süre kalmışken birçok isim yarışmadan elenmişti. Sergen ise yarışmaya veda eden isimlerden birisi oldu. Yarışmadan elendikten hemen sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak dikkatleri üzerine çekti. Peki, Sergen neler dedi?

İntikamını Çok Feci Aldı!

TV8 ekranlarının en sevilen yharışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Survivor yarışma prorramından elendikten sonra yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Sergen, adada en çok aç kaldığı için zorlandığını da açıklamıştı. Açlıktan yılan ve salyangoz yediğini dile getiren yarışmacı “yok artık” denilmişti.

Sosyal medya hesabından takipçilerine adadan ayrıldıktan hemen sonra tek tek teşekkür eden Sergen, hayalini kurduğu platformda 120 günü aşkın bir şekilde kaldığı içinde çok mutlu olduğunu açıkladı. Daha sonra ise adada bulunan tüm yarışmacılar hakkında tek tek açıklamalar yaparak kendisine yapılanları unutmadığını gösterdi. Peki, Sergen neler dedi?

Sergen’den Şaşkınlık Verici Paylaşım!

Sosyal medya hesabından “Siz insanlara sevginin beklentisiz ve karşılıksız olabileceğini ve bunun güzelliğini gösterdiniz. Telefonu elime aldığım kadarıyla, annemin bana anlattığı kadarıyla, tanımadığım insanların beni görüp verdiği tepkiler kadarıyla biliyorum ve hissediyorum her şeyi. Duygularımı ancak bu kadar ifade edebiliyorum, ama bu buz dağının yalnızca görünen kısmı. Daha derinde kalan kısmını hissedebildiğinizi umuyorum” paylaşımını yapan Sergen, daha sonra skandal açıklamasını yaptı!

Şoke Eden Açıklama!

Yarışmada bulunan tüm isimleri; “Beni desteklemeyen Ayşe teyze, beni linç eden Hayrettin abi, bana sms atan Batuhan kardeşim, beni sabah akşam izleyen çılgın destekçi Aleyna abla, annesine ve babasına beni sevdiği için oy attıran canım miniğim İlayda, parası olmadığı için oy atamayan İsmail abi ve son parasıyla oy atan Çağrı abi, elendiğime sevinen Merve abla, elendiğime üzülen Dora kardeşim, çuf çuf tren Türkiye ye gidiyor diyen Barış dayı, editlerime zaman ayıran canım Steven, beni eleştiren Öykü hanım, beni beğenen Poyraz amca ve beni spamlayan Hanzade teyze hepinizi çok seviyorum hepiniz bana farkındalık yaratan dokunuşlar yaptınız sevgiyle ve sağlıkla kalın” paylaşımıyla anlatan Sergen, ağızları açık bıraktı. Survivor’dan elendikten sonra yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Sergen, adada en çok aç kaldığı için zorlandığını da açıklamıştı. Açlıktan yılan ve salyangoz yediğini dile getiren yarışmacı “yok artık” denilmişti.