Survivor Poyraz Hakkında Acun Ilıcalı Kararını Verdi! Sona Doğru Adım Adım Yaklaşıyor! Elenecek Diyorlardı…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor, yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen yarışma programı yavaş yavaş finale doğru ilerlerken farklı olayların yaşandığı görülüyor.Kısa bir süre önce ise Poyraz’ın yarışmada bulunduğu hal ve hareketlerinin çok rahatsız edici olduğu gündeme bomba gibi düşmüş ve seyirciler artık Poyraz’ı görmek istemediğini dile getirmişti.

Poyraz’ın Fişi Çekilecek Mi?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor, yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Kısa bir süre önce Kırmızı takımda bulunan Batuhan’a “Sen çok kötü bir oyuncusun. Kariyerin erken bitmiş” demiş, Acun Ilıcalı ise çok sert bir uyarıda bulunmuştu. Acun Ilıcalı ise konu hakkında; “Dora gibi seçilmiş laflarla Batuhan’a bel altı vurdun. Batuhan’ı haklı buluyorum. Bir yarışmacıyı Survivor’la ilgili konularla eleştirmen normal. Ama özel hayatındaki kariyeriyle ilgili konuşman yanlış. Sana da yakışmadı diye düşünüyorum. ‘Kariyerin erken bitmiş. Kötü oyuncusun’ dedin ve kariyerine laf ettin” sözlerini dile getirmişti.

Poyraz ise Batuhan’dan özür dilemeyip, savunma olarak skandal sözlere yer verince, binlerce Survivor izleyicisi “Bu kadar da olmaz. Özrü kabahatinden büyük” yorumlarını yapmıştı. “Batuhan’ın sadece çocukken oynadığını izledim. Onun dışındakileri bilmiyorum. Samimiyetsiz bulduğum için rol yaptığını ve buradaki oyunculuğunun kötü olduğunu düşünüyorum” sözlerini dile getiren Poyraz dikkatleri üzerine çekmişti.

Acun Ilıcalı Hamlesini Yaptı!

Kısa bir süre önce yine İsmail ve Batuhan’la sert bir tartışma yaşayan Poyraz, en yakın arkadaşı Berkay için ise “Samimiyetsiz buluyorum” sözlerini dile getirmişti. Üst üste olayları büyüyen Poyraz’ın akıbetti ise ortaya resmen çıktı. Artık elenmesi gerektiğini dile getiren kişilerin algı oluşturduğu ortaya çıkarken, Acun Ilıcalı’dan ise hamle geldi.

Poyraz Şampiyon Olabilir Mi?

Dokunulmazlık oyunları sonrasında bir ismin eleneceği duyuran Acun Ilıcalı, Poyraz için herhangi bir eleme ya da diskalifiye olmadığını resmen göstermiş oldu. Poyraz sevmeyenler ise bu durum karşısında yıkıldı ve “Daha fazla adada böyle bir insanı görmek istemiyorum. Hanzade geri gelse izlerim ama Poyraz artık benim hazin sonum oldu” yorumlarını yaptılar. Akıbeti belli olan Poyraz’ın sevenleri ise derin bir nefes aldı. Sosyal medyada çığ gibi büyüyen bu konunun bir sonuca bağlanması milyonları ayağa kaldırdı. Sizce Poyraz, şampiyon olabilir mi?